W niedzielę w ramach 25 kolejki Premier League, Arsenal zmierzy się z Manchesterem City. Zapowiada się nam hitowe starcie, a z punktu widzenia tabeli, to Obywatele jeszcze bardziej mogą powiększyć przewagę nad United i resztą zespołów. Z kolei Kanonierzy próbują dogonić chociaż TOP 6. Bukmacher Betclic ma dla Was ciekawą promocję z tej okazji, gdzie zwiększa kursy!

Odbierz bonus u bukmachera Betclic na mecz Arsenalu z City!

25 kolejka Premier League zapowiada się bardzo ciekawie. Jednym z bardziej interesujących meczów jest starcie pomiędzy Arsenalem, a Manchesterem City. Obywatele są zdecydowanymi faworytami, ale czy uda się im wywieźć trzy punkty z trudnego terenu, jakim niewątpliwie jest boisko Kanonierów? City czeka trudne starcie, ale wydaje się, że powinni zgarnąć trzy punkty dla siebie.

Betclic City Arsenal

W Betclic jest bonus, który możecie odebrać na to starcie. Bukmacher postanowił, że znacząco zwiększy kurs na zwycięstwo City i z 1.52 jest teraz 1.85. Pamiętajcie jednak, że maksymalna stawka, za jaką możecie zagrać to 25 złotych, ale zwiększony kurs można łączyć z innymi zakładami w ramach AKO. Boost jest dostępny w zakładce super kursy i to niewątpliwie dobra okazja, żeby zgarnąć więcej kasy!

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 550 złotych + 50% do wygranych

Standardowa oferta to cashback 500 zł, a z naszym kodem: 550PLN

Kod rejestracyjny
550PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 550 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W Betclic bonus jest również dostępny, jeżeli założycie konto z kodem promocyjnym 550PLN, który da Wam takie rzeczy, jak:

  • zakład bez ryzyka do 550 złotych
  • 50 procent więcej do wygranych