W ten weekend będziemy świadkami dwóch konkursów skoków narciarskich w Zakopanem. Polacy będą mieli spore szanse na sięgnięcie po zwycięstwo, jednak to zadanie wcale nie jest takie proste. Z tej okazji możecie zgarnąć bonus w forBET, który da Wam grę bez ryzyka, czyli zwrot stawki za pierwszy, nietrafiony kupon. Sprawdźcie zasady promocji!

forBET bonus – graj skoki narciarskie bez ryzyka!

16 i 17 stycznia, czyli piątek oraz sobota, będą stały pod znakiem konkursów w skokach narciarskich w Zakopanem. W gronie faworytów wymienia się Polaków, Niemców i Norwegów. W konkursie indywidualnym, zaplanowanym na niedzielę, duże szanse na wygraną mają Stoch i Kubacki.

Z kolei w sobotę odbędą się zawody drużynowe, gdzie Biało-Czerwoni też powalczą o podium. Z tej okazji forBET ma bonus dla swoich klientów, więc zobaczcie co trzeba zrobić. 

forbet gra bez ryzyka baner

Całość jest dość prosta, a bukmacher postanowił zwrócić stawkę za pierwszy przegrany kupon objęty promocją. Jakie więc są warunki? Należy zagrać kupon AKO z co najmniej trzema zdarzeniami i stawką wynosząca dokładnie 99 lub 199 złotych.

Wszystkie zdarzenia na nim muszą pochodzić z oferty na Puchar Świata w Zakopanem – jest to bardzo ważne. Jeżeli przegracie, to operator zwróci Wam waszą stawkę w formie bonusu. Następnie trzeba nim obrócić czterokrotnie po kursie nie mniejszym niż 2.00 na kuponach AKO. Czas na to wynosi czternaście dni.

W forBET bonus możecie też odebrać za założenie konta z kodem promocyjnym 2480PLN. Wtedy otrzymacie takie rzeczy, jak:

  • 2080 złotych bonusu od depozytu
  • 200 złotych bez ryzyka
  • 200 złotych MaxiZysk
  • 2 tygodnie gry bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
2480PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły