W ten weekend czekają na kibiców kolejne zmagania w Premier League, gdzie chociażby Liverpool podejmie Manchester United, więc na kibiców czeka istne spotkanie na szczycie, które będzie decydować o tabeli angielskiej ligi. W Totolotku z kodem promocyjnym możecie odebrać bonusy na start, a także skorzystać z Lucky Loser przygotowanego specjalnie na tę okazję. 

Lucky Loser w Totolotku z kodem promocyjnym

W tym sezonie Premier League jest bardzo ciekawą ligą, a kibice mogą liczyć na wiele interesujących spotkań, a także zaciętą walkę o mistrzostwo kraju. Co za tym idzie, każda kolejna kolejka może decydować o zmianach na fotelu lidera. Nie inaczej jest tym razem, gdzie Liverpool podejmie u siebie Manchester United. 

Spotkanie zaplanowano na niedzielę. Jeżeli The Reds wygrają, to dogonią w tabeli Czerwone Diabły i wskoczą na pierwsze miejsce, co na pewno jest ich celem. Jednak United tak łatwo się nie podda. 

Totolotek lucky loser baner

Z tej okazji w Totolotku z kodem promocyjnym możecie odebrać bonus “Lucky Loser”. Aby z niej skorzystać, należy postawić kupon ze stawką minimalną wynoszącą 25 złotych. Na nim mogą się znajdować jedynie zdarzenia związane z Premier League. 

Jeżeli przegracie, to bukmacher da Wam bonus o wartości 25 złotych. Żeby go wypłacić, trzeba obrócić nim jednokrotnie po kursie 2.00 lub większym. Czas na to wynosi siedem dni, ale nie może być wykorzystany na zakłady systemowe, o czym warto pamiętać.

W Totolotku z kodem promocyjnym 574PLN możecie odebrać bonusy na start, które przewidziano dla nowych klientów. Zobaczcie więc, co trzeba zrobić, żeby je zgarnąć:

  • 100 procent do 549 złotych bonusu od depozytu
  • 25 złotych freebetu
  • 25 złotych bonusu Lucky Loser w weekendy

Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 500 zł od depozytu +49 zł aplikacja mobilna + 20 25zł freebet

standardowa oferta 549 PLN. z naszym kodem: 574 PLN

Kod rejestracyjny
574PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 549 zł FREEBET: 25 zł Kod promocyjny: 574PLN 

pokaż szczegóły ukryj szczegóły