Turecka Super Liga to jedna z ciekawszych lig, która nie jest w TOP 5 najlepszych na świecie. W ten weekend czeka w niej kilka ciekawych starć, jak chociażby rywalizacja Besiktasu, czy Fenerbahce. Z tej okazji w Totolotku z kodem promocyjnym możecie odebrać interesujące bonusy, w tym Lucky Loser ze zwrotem 25 złotych na konto, jeżeli spełnicie warunki.

Odbierz bonusy w Totolotku z kodem promocyjnym!

Super Liga to jedna z lepszych i bardziej interesujących lig poza TOP 5. Grają w niej tak znane kluby, jak chociażby Fenerbahce, czy Besiktas. Pierwsza z tych ekip jutro podejmie Kayserispor, a druga zmierzy się z Goztepe. Oznacza to, że kibice będą świadkami dość ciekawych spotkań, które można obstawić u bukmacherów i zwiększyć swoje emocje. Fortuna wystawiła ciekawe kursy na te mecze i sporą ofertę, jaką znajdziecie. 

Totolotek baner bonusowy

W Totolotku z kodem promocyjnym 25 złotych możecie zgarnąć za Lucky Loser. Jednak promocja ma swoje warunki, jakie trzeba spełnić, żeby móc z niej skorzystać. Należy postawić zakład za co najmniej 25 złotych, a do tego trzeba na kuponie mieć jedynie Super Ligę.

Z kolei bonusem trzeba obrócić jednokrotnie po kursie nie mniejszym niż 2.00. Ten jest ważny przez siedem dni i do wykorzystania na dowolny sport. 

W Totolotku z kodem promocyjnym możecie również odebrać pakiet startowy, a razem z nim bonusy na start. Zapewni Wam on takie rzeczy, jak:

  • 100 procent do 549 złotych od depozytu
  • 25 złotych freebetu
  • 25 złotych bonusu Lucky Loser w weekendy

Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 500 zł od depozytu +49 zł aplikacja mobilna + 20 25zł freebet + 0150 zł bez ryzyka

standardowa oferta 549 PLN. z naszym kodem: 724 PLN

Kod rejestracyjny
724PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 549 zł
FREEBET: 25 zł
BEZ RYZYKA: 150 zł
Kod promocyjny: 724PLN 

pokaż szczegóły ukryj szczegóły