Przerwa reprezentacyjna w piłce nożnej wcale nie musi być nudna. Szczególnie gdy można skorzystać z ciekawych bonusów bukmacherskich. W Totolotku za obstawianie piłki możecie zgarnąć cashback wysokości 30 złotych, jeżeli coś pójdzie nie po Waszej myśli. Sprawdźcie, jakie są warunki!

Zgarnij bonus bukmacherski na piłkę nożną!

Zazwyczaj w poniedziałki sporo się dzieje w piłce nożnej, jednak teraz trwa przerwa reprezentacyjna. Pomimo tego zaplecza pierwszych lig dalej grą swoje mecze i tak jest chociażby w Niemczech, gdzie dzisiaj Kownacki powalczy w meczu Fortuny Dusserdolf z VfL Bochum.

Drużyna Polaka jest stawiana w roli faworyta, chociaż niewątpliwie czeka ją trudne zadanie. Jednak dobrze taki mecz jest obstawić z bonusem bukmacherskim, a Totolotek daje taką możliwość.

totolotek bonus grafika

“Grany Poniedziałek” to cykliczna akcja od tego bukmachera, w ramach której co poniedziałek możecie grać piłkę nożną z cashbackiem 30 PLN. Jeżeli postawisz kupon za dokładnie 31 złotych i przegrasz, to otrzymasz z powrotem 30 złotych. Wymagania są dość proste, bo muszą się na nim znaleźć co najmniej dwa zdarzenia z piłki nożnej z oferty poniedziałkowej, typy tylko na wynik meczu 1X2 i kurs nie może być mniejszy niż 2.00. 

Jeżeli nie trafisz, to taki kupon należy zgłosić do Biura Obsługi Klienta maksymalnie do godziny 20:00 we wtorek. Po weryfikacji otrzymasz kod o wartości 30 złotych. Jest on ważny do środy, do końca dnia. Otrzymanym bonusem trzeba obrócić raz po kursie 2.00 w ciągu trzech dni od aktywacji. 

Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 500 zł od depozytu + 20 25zł freebet

standardowa oferta 500 PLN. z naszym kodem: 525 PLN

Kod rejestracyjny
724PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 500 zł
FREEBET: 25 zł
Kod promocyjny: 724PLN 

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Do tego w Totolotku bonus bukmacherski zgarniecie też z kodem promocyjnym 574PLN, który da Wam:

  • 100 procent do 500 złotych od depozytu
  • 49 złotych aplikacja mobilna
  • 25 złotych freebet

Zaloguj się aby dodawać komentarze