W czwartek oraz piątek (odpowiednio 21.01 i 22.01) w świecie sportu sporo się dzieje, a swoje spotkania w piłce nożnej rozegra m.in. Liverpool, czy Atletico Madryt. Do tego na MŚ w ręcznej Polska zagra z Urugwajem, więc jest dużo ciekawych spotkań, które można obstawić. W Fortunie z kodem promocyjnym możecie zagrać bez ryzyka za 20 złotych i zgarnąć też drugi zakład do 210 złotych. Zobaczcie, jakie są warunki!

Fortuna kod promocyjny – odbierz zakład bez ryzyka!

Przez najbliższe dwa dni w świecie sportu sporo się będzie działo. Już dzisiaj reprezentacja Polski zagra z Urugwajem. Nasi rodacy są stawiani w roli faworyta i nie powinni mieć większych problemów z wygraną. Tym bardziej że na tym turnieju grają bardzo dobrze, a z grupy mogli wyjść bez porażki, ale ostatecznie ulegli Hiszpanom.

Do tego Liverpool podejmie w czwartek Burnley i jeżeli przegra, to lider, jakim jest United, może odskoczyć The Reds na dobre. Duża liczba spotkań, które można obstawić to też dobra okazja, żeby zgarnąć ciekawe promocje. 

W tym wypadku w Fortunie z kodem promocyjnym możecie oprócz pakietu startowego zgarnąć również zakład bez ryzyka do 20 złotych. Na czym polega cała akcja? Jest to bardzo proste:

  1. Załóż konto z kodem promocyjnym 2230PLN
  2. Wpłać depozyt z kodem live20
  3. Otrzymasz bonus na zakład bez ryzyka do 20 złotych
  4. Wykorzystaj go w ciągu 24 godzin
  5. W przypadku porażki otrzymasz zwrot w punktach FKP
  6. Postaw kupon za środki w formie punktów i w przypadku wygranej będziesz mógł je wypłacić.

fortuna live screen

Warto jednak pamiętać, że można w ten sposób obstawić jedynie mecze live, a do tego muszą być zagrane przez stronę internetową, aplikację mobilną lub wersję mobilną strony internetowej. Depozyt musi być wpłacony do godziny 16:00 w dniu 21.01. 

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2000 zł od depozytu

+ 200 210 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2220 zł, a z naszym kodem: 2230PLN

Kod rejestracyjny
2230PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 2000 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 210 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Do tego w Fortunie z kodem promocyjnym 2230PLN możecie odebrać też inny zakład bez ryzyka o wartości 210 złotych, jednak należy pamiętać, że te bonusy nie łączą się i najpierw musicie wykorzystać ten z pakietu startowego. W dodatku zgarniecie również:

  • bonus od depozytu do 2000 złotych
  • 20 złotych freebetu