Dzisiaj w Ligue 1 czeka nas wielki hit, w postaci spotkania Lyonu z PSG. Której z tych drużyn uda się zbliżyć do lidera? Do tego jeszcze Lille zmierzy się z Nimes, więc kibice na pewno nie będą się nudzić. Z tej okazji w Totolotku z kodem promocyjnym możecie zagrać francuską ligę z bonusem “Lucky Loser”. Zobaczcie, jakie są warunki!

Odbierz w Totolotku z kodem promocyjnym Lucky Loser na Ligue 1!

Ligue 1 w tym sezonie jest bardzo emocjonująco, a wreszcie ktoś ma okazję przełamać hegemonię PSG. Mowa o Lille, które jest pierwsze w tabeli po 29 meczach i ma trzy oczka przewagi właśnie nad Paris Saint-German. 

Dzisiaj liderzy zmierzą się z Nimes, czyli nie powinni mieć większych problemów ze zgarnięciem kolejnych trzech punktów. Jednak hitem wieczoru niewątpliwie będzie rywalizacja Lyonu z PSG. Gospodarze nie są faworytami, ale przecież wiele razy ogrywali już Paryżan. 

totolotek bonus ligue 1

Z tej okazji w Totolotku z kodem promocyjnym możecie odebrać Lucky Loser na Ligue 1. To promocja, która zapewni Wam cashback. Wystarczy postawić minimum 33 złote na kupon z francuską ligą (tylko zdarzenia z Ligue 1). W przypadku przegranej otrzymacie właśnie 33 złote w formie bonusu. 

Jednak, żeby wypłacić te środki, trzeba najpierw obrócić nimi minimum raz po kursie 2.00. Czas na to wynosi siedem dni, a wykorzystać można już na dowolny sport, za wyjątkiem zakładów systemowych. Użytkownik może z tej promocji skorzystać tylko jeden raz. 

W Totolotku z kodem promocyjnym 574PLN otrzymacie też takie rzeczy, jak:

  • 100 % do 500 złotych bonusu od depozytu
  • 49 złotych na aplikacje mobilną
  • 25 złotych freebet

Zaloguj się aby dodawać komentarze