Już dzisiaj rozpoczną się kwalifikacje do mistrzostw świata 2022 w Katarze. W nich wezmą udział m.in. reprezentanci Polski, ale Ci zagrają dopiero jutro. Dzisiaj z kolei czekają nas inne mecze, a w forBET z kodem promocyjnym możecie odebrać grę bez podatku. Zobaczcie, jakie są jej warunki!

Odbierz bonus na kwalifikacje MŚ 2022 w forBET z kodem promocyjnym!

Już w środę początek eliminacji MŚ 2022 w Katarze! Jak w inauguracyjnych starciach zaprezentują się najlepsze ekipy narodowe? Dzisiaj m.in. Holandia zagra z Turcją, a Belgia z Walią. Wydają się być to najciekawsze spotkania ze środy. Z kolei w czwartek Polska zmierzy się z Węgrami. To dopiero pierwsze mecze, więc nie wiemy na ten moment, w jakiej formie są poszczególne ekipy. Z drugiej jednak strony może nam to zapewnić jeszcze więcej emocji!

forbet katar MŚ

W forBET z kodem promocyjnym 2480PLN możecie grać bez podatku wszystkie mecze z oferty na piłkę nożną. Co za tym idzie wygrane będą wyższe aż o czternaście procent, a same zasady promocji są dość proste. Ta obowiązuje tylko 24 marca, w godzinach 00:00 – 23:59. Na kuponie muszą znajdować się minimum trzy zdarzenia – kurs każdego pojedynczego zakładu nie może być niższy niż 1.30.

Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą pochodzić z oferty przedmeczowej lub/i na żywo z oferty na mecze piłki nożnej. Współczynnik kuponu zmieni się automatycznie na 1.0, jeżeli kupon spełni warunki promocji. Promocja nie łączy się z promocją „14 dni gry Bez Podatku” z Pakietu Powitalnego i nie biorą w niej udziału kupony zagrane za środki bonusowe oraz zakłady systemowe. 

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Do tego w forBET z kodem promocyjnym 2480PLN otrzymacie też:

  • 2080 PLN od depozytu
  • 200 PLN bez ryzyka
  • 200 PLN MaxiZysk
  • 2 tygodnie gry bez podatku

Zaloguj się aby dodawać komentarze