Polska reprezentacja w meczu z Holandią nie wyglądała dobrze. Jednak jeśli pomimo tego chcesz obstawić jej zwycięstwo w meczu z Bośnią i Hercegowiną, to sprawdź akcje i zgarnij bonus w forBET z kodem promocyjnym. Bukmacher przygotował ofertę bonusową na zwycięstwo Polaków, gdzie zagrasz bez ryzyka i nie będziesz musiał się obawiać o wynik. 

Graj bez ryzyka w forBET

Polacy w starciu z Holendrami wyglądali po prostu słabo, jednak dzisiejszy rywal naszych rodaków jest o klasę gorszy, dlatego nadarzyła się dobra okazja, żeby zdobyć trzy punkty w Lidze Narodów. Z tej okazji forBET przygotował ciekawą akcję promocyjną. Jeżeli postawisz zwycięstwo Polaków za 149 lub 299 złotych, to będziesz grał bez ryzyka. W przypadku przegranej bukmacher zwróci stawkę w formie bonusu. W forBET z kodem promocyjnym 2380PLN otrzymacie również inne rzeczy, ale o nich więcej przeczytacie niżej.

forBET bonus na mecz Polaków

Aby móc wypłacić taki bonus należy obrócić nim czterokrotnie po kursie minimalnym 2.00. W kuponie AKO kurs minimalny każdego ze zdarzeń musi wynieść więcej niż 1.19, a na każdym z nich mają być co najmniej dwa zdarzenia. Sam bonus będzie dostępny przez czternaście dni i tyle też wynosi czas na obrót. Obrót wspomnianym bonusem będzie naliczony dopiero w momencie rozliczenia kuponu, co jest bardzo ważne. Bukmacher wspomniał również, że moment zagrania NIE OZNACZA zaliczenia obrotu. Ten dopiero jest uznawany, gdy zakłady zostaną rozliczone. 

Bonusy w forBET z kodem promocyjnym

W forBET z kodem promocyjnym 2380PLN możesz zgarnąć dodatkowe bonusy. Te są dostępne dzięki naszej ścisłej współpracy z bukmacherami. Za założenie konta z kodem otrzymasz:

  • 2080 złotych bonusu od depozytu
  • 100 złotych na zakład bez ryzyka
  • 200 złotych na MaxiZysk
  • dwa tygodnie gry bez podatku

 

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Wspomniany zakład bez ryzyka co prawda nie łączy się z promocją na mecz Polaków, ale dalej jest to dobra oferta, którą można wykorzystać na inne mecze w Lidze Narodów, czy pozostałych dyscyplinach sportowych. Z kolei sama oferta bonusu od depozytu wygląda dość kusząco dla nowych graczy i może pomóc w zdobyciu dodatkowych pieniędzy. 

Zaloguj się aby dodawać komentarze