Jeżeli nie macie jeszcze dość tenisa, to dobrze się składa, bo kolejne zakłady bukmacherskie dodały do swojej oferty bonusy. Tym razem chodzi o Betclic, który ma Combi Crush i można grać u niego bez ryzyka. Zainteresowani? To zapraszam Was do krótkiej lektury.

Zgarnij bonusy w zakładach bukmacherskich Betclic!

French Open trwa cały czas, a najlepsze mecze jeszcze przed nami, gdyż do ćwierćfinałów, półfinałów oraz finału długa droga. W najbliższych dniach zostanie rozegranych dużo spotkań, więc to dobra okazja, żeby ostawić ciekawe starcia. Obecnie rozgrywany jest etap 1/64 finału, a przed nami jeszcze pozostała część play-offów. Do 1/32 finału awansowali m.in. Riveros i Sandgren, a także Stuff oraz Altmaier. Zawodnicy zmierzą się ze sobą w podanych parach, jednak to nie wszystkie starcia, jakie na was czekają. Tych zapowiada się naprawdę dużo, więc warto przyjrzeć się bliżej turniejowi, jeżeli chce się zgarnąć dodatkową kasę. 

Bonus Combi Crush

Zakłady bukmacherskie Betclic dają ubezpieczenie na mecze French Open w postaci 40 złotych. Cała akcja nie jest zależna od ilości trafionych zakładów na kuponie, co jest na korzyść klientów. Obowiązują jednak pewne warunki:

  • dostępna dziedzina to tenis
  • czas trwania do 1 października
  • minimalna stawka na kuponie to 40 złotych
  • na kuponie nie może być mniej niż pięć zakładów
  • minimalny kurs to 5.00
  • liczą się tylko zakłady AKO, zarówno przedmeczowe, jak i live

Bukmacher przygotował naprawdę dobrą ofertę dla swoich klientów, którzy nie muszą martwić się o wynik, o ile spełnią podane warunki. 

Pamiętajcie też, że w Betclic z kodem promocyjnym 550PLN zgarniecie:

  • zakład bez ryzyka do 550 złotych
  • 50 procent więcej do wygranych

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 550 złotych + 50% do wygranych

Standardowa oferta to cashback 500 zł, a z naszym kodem: 550 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 550 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Podane bonusy otrzymacie, jeżeli podczas procesu zakładania konta wpiszecie nasz kod. Taką ofertę od bukmachera można dobrze wykorzystać m.in. właśnie na trwające French Open oraz inne sporty. 

Zaloguj się aby dodawać komentarze