Dzisiaj odbędzie się kolejna, 59. gala KSW. Czekają nas wielkie emocje, jak chociażby walka Pudzianowskiego z Bombardierem, czy Racica z Przybyszem. Z tej okazji możecie w forBET z kodem promocyjnym zagrać bez podatku. Zobaczcie, jakie są warunki promocji!

Zgarnij grę bez podatku w forBET z kodem promocyjnym!

Dzisiaj będzie miała miejsce 59. gala KSW. W karcie walk są m.in. takie pojedynki jak Pudzianowski vs. Bombardier, co jest starciem wieczoru, czy A. Racic vs S. Przybysz lub D. Janikowski vs J. Radcliffe.

Z całą pewnością kibice z Polski nie będą się nudzić, bo wystąpi wielu naszych rodaków. W forBET z kodem promocyjnym możecie odebrać też grę bez podatku, a wiadomo, że emocje są większe, gdy obstawia się spotkania. 

forbet grafika ksw 59

Z okazji tego wydarzenia przez cały dzień walki z oferty przedmeczowej oraz na żywo KSW 59. będzie można zgrać BEZ PODATKU. Są jednak pewne warunki. Na kuponie muszą znajdować się min. 3 zdarzenia – kurs każdego z nich nie może być niższy niż 1.30. Wszystkie typy na kuponie muszą być z oferty przedmeczowej lub na żywo KSW 59.

Współczynnik kuponu zmieni się automatycznie na 1.0, gdy spełnicie te warunki. Dzięki temu możecie wygrać nawet czternaście procent więcej. Nie łączy się to z grą bez podatku z Pakietu Powitalnego. 

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W forBET z kodem promocyjnym 2480PLN zgarniecie też:

  • 2080 PLN od depozytu
  • 200 PLN bez ryzyka
  • 200 PLN MaxiZysk
  • 2 tygodnie gry bez podatku

Zaloguj się aby dodawać komentarze