Gotowi na piłkarski Jackpot w Betclic? Gwarantujemy, że warto!

betclic-bonus

Pula pieniężna w Betclic cały czas rośnie! W tym tygodniu do wygrania jest aż 15 000 PLN. To idealna okazja na zgarnięcie pokaźniej sumy. Wszystko, co należy zrobić to obstawić mecze najbliższej kolejki Premier League i spróbować rozbić ten bank. Zainteresowani? W takim razie wyjaśniamy, o co w tym wszystkim chodzi.

Piłkarski Jackpot – wygraj 15 000 PLN i odbierz kasę za kod

Nie dajcie się zwieść stroną, które proponują Wam niższe bonusy na start. Mamy dla Was coś specjalnego i w nieco wyższej kwocie. Gotowi? Tylko na naszej stronie i wyłącznie z naszym kodem promocyjnym otrzymacie niepisany freebet od Betclic.

Już wyjaśniamy, o co chodzi. W pierwszej kolejności warto założyć swoje konto bukmacherskie z naszym kodem promocyjnym – 550PLN. Zgadza się, ta sumka jest przewidziana na Wasz cashback. Jednak radzimy Wam chwilę się wstrzymać, bo chcemy wyjaśnić, jak wyciągnąć jeszcze więcej.

Zakład bez ryzyka polega na postawieniu swojego pierwszego kuponu i posiadaniu gwarancji, że w przypadku porażki, postawiona kwota wróci na nasze konto w ramach bonusu. Uwaga, jednak w Betclic cashback nie trafia do depozytu, czyli można określić go jako freebet. Zaznaczymy, że zwrot zakładu bez ryzyka jest równy stawce minus podatkowi od stawki. Dlatego, aby uzyskać maksymalny zwrot zagranych środków pieniężnych, postawiona przez nas suma, powinna wynosić nie 550, a 625 zł!

Regularna promocja Betclic – Jackpot

Jak uzyskać dodatkowe środki pieniężne w ofercie Betclic? Powiemy szczerze, że to zadanie nie należy do najprostszych, jednak jest do zrobienia. Legalny bukmacher narzuca nam obstawienie całej kolejki Premier League. Po trafieniu 100% postawionych typów do podziału będziemy mieli sporą pulę pieniężną. Jeśli, jednak nikomu się nie poszczęści, wtedy suma dodawana jest do kolejnego etapu promocji.

jackpot betclic

Interesują Was dodatkowe bonusy? W takim razie skorzystajcie z oferty Maćka, czyli znanego YouTubera Footrolla, który rzuca wyzwanie dla wszystkich graczy Betclic. Na czym polega zadanie? Na trafieniu większej ilości poprawnych typów niż on. Wtedy otrzymacie bonus o wartości 10 PLN. Zawsze to jakiś bonusik do gry 😉 Polecamy również zapoznać się z ofertą Betclic bonus.

Obowiązujące spotkania:

Liverpool FC – Bournemouth
Wolverhampton – Brighton
Arsenal – West Ham United
Southampton – Newcastle United
Sheffield United – Norwich
Crystal Palace – Watford
Burnley – Tottenham Hotspur
Manchester United – Manchester City

Aby dowiedzieć się więcej, odwiedźcie stronę Betclic.

Zaloguj się aby dodawać komentarze