Gosia Magical – Marianna Schreiber: gdzie oglądać? Transmisja na żywo w TV i online

Peszko i Lexy podczas ważenia Clout MMA

Gdzie oglądać Gosia Magical – Marianna Schreiber? Jedną z najbardziej wyczekiwanych, ale i kontrowersyjnych walk gali Clout MMA 4 będzie pojedynek kobiet pomiędzy Gosią Magical, a Marianną Schreiber! Jeżeli interesują Was możliwości obejrzenia tego pojedynku na żywo, to znajdziecie tu wszystkie informacje o dostępnych transmisjach! Zapraszam zatem do sprawdzenia.

Baner Fortuny na Clout MMA 4

Chcesz obstawić kupon na sobotnią galę Clout MMA 4?

Wykorzystaj nasz kod promocyjny Fortuna i zgarnij aż 3 zakłady bez ryzyka o łącznej wartości 300 PLN!

Marianna Schreiber – Gosia Magical, gdzie oglądać?

Starcie Marianny Schreiber z Gosią Magical będzie jednym z 10 pojedynków najbliższej gali Clout MMA 4! Sam event zaplanowany został na najbliższą sobotę, a zatem odbędzie się 9. marca 2024 roku. Akurat rywalizacja Gosi Magical z Marianną Schreiber będzie jednym z najważniejszych wydarzeń wieczoru, jednak nie wiadomo, o której dokładnie godzinie pojedynek ten się rozpocznie. Całą galę obejrzeć będzie można jednak na oficjalnej stronie organizacji, czyli na cloutmma.tv. W międzyczasie polecam sprawdzić nasze wszystkie typy na Clout MMA 4, a ja przechodzę do kwestii transmisji w TV!

Marianna Schreiber – Gosia Magical, transmisja w TV za darmo

Rywalizacja Marianny Schreiber z Gosią Magical, podobnie jak cała sobotnia gala Clout MMA 4 niestety nie będzie dostępna w TV. Tego rodzaju gale freak-fightowe z reguły nie są pokazywane na żywo w telewizji i w tym przypadku nie będzie tu wyjątku. Jedyną dostępną i legalną opcją jest zatem stream online, który znajdziemy na stronie internetowej organizacji Clout MMA 4. Zerknijcie koniecznie na naszą analizę i typy na Gosia Magical – Marianna Schreiber, a ja powiem zaraz więcej o wspomnianych streamach online z sobotniego wydarzenia.

Marianna Schreiber – Gosia Magical, stream online

Jak już wspomniałem, walka Marianny Schreiber z Gosią Magical, jak i wszystkie pozostałe pojedynki będą dostępne w formie streamu online, za który uprzednio należy zapłacić. PPV z najbliższej gali znajdziemy na stronie internetowej organizatora, czyli na cloutmma.tv. Tam należy założyć konto i wybrać jeden z dwóch dostępnych pakietów – ten za 39.99 PLN pozwoli obejrzeć pojedynki w jakości 720p, zaś płacąc 5 PLN więcej zyskamy stream online w jakości HD. Będzie to jedyna legalna opcja pozwalająca zobaczyć starcie Schreiber – Magical na żywo, podobnie jak wszystkie pozostałe starcia!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze