Górnik Zabrze – Stal Mielec: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 11.05.2024

Górnik Zabrze - Stal Mielec gdzie oglądać

Górnik Zabrze – Stal Mielec: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W sobotnie popołudnie odbędzie się kilak spotkań w Ekstraklasie, które mogą rozjaśnić sytuacje w kwestii mistrzostwa. W jednym naprzeciw siebie staną ekipy z Zabrza i Mielca i można być pewnym, że emocji w tym pojedynku nie zabraknie. A jeśli chciałbyś dowiedzieć się gdzie oglądać Górnik – Stal, to potrzebne informacje znajdziesz nieco niżej.

Górnik Zabrze – Stal Mielec na żywo w TV

Zatem gdzie obejrzeć Górnik Zabrze – Stal Mielec? W naszym kraju nie ma zbyt wielu miejsc, żeby oglądać Ekstraklasę na żywo, a jedyną opcją jest Canal+ Sport. Warto więc rozważyć opcję przygotowaną przez tę stację, bowiem to tak naprawdę jedyne miejsce gdzie legalnie zobaczysz tak wiele meczów naszej rodzimej ligi. A samo opisywane spotkanie odbędzie się w sobotę, 11. maja o 15:00.

Cana+ banner Marciniak Ekstraklasa

Górnik Zabrze – Stal Mielec gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Tak jak podałem nieco wyżej, stream online Górnik Zabrze – Stal Mielec będzie dostępny tylko w jednej stacji telewizyjnej. Poza dostępem na Canal+ Sport, możesz zobaczyć je także w Canal+ Online, gdzie dostępne są niemalże wszystkie spotkania Ekstraklasy. Warto również wspomnieć, że możesz skorzystać ze specjalnej promocji. Oto instrukcja krok po kroku:

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Wykup subskrypcję i skorzystaj z pakietu promocyjnego
  3. Płać mniej przez okres 3 miesięcy
  4. Przejdź do sekcji TV i wybierz spotkanie Górnik Zabrze – Stal Mielec
Kursy na wynik 1X2 w meczu Górnik - Stal
Superbet
1.57
Górnik
4.40
Remis
5.75
Stal
Zagraj!

Gdzie oglądać Górnik Zabrze – Stal Mielec?

Skoro już wiesz gdzie oglądać Górnik Zabrze – Stal Mielec, to warto także przyjrzeć się innym transmisjom live u bukmacherów na polskim rynku. W końcu u większości z nich można spodziewać się dostępu do meczów i to nie tylko piłkarskich, ale też z innych popularnych dyscyplin. Chodzi między innymi o takie rozgrywki, jak La Liga, Serie A, Ligue 1 i Eredivisie.

Zaloguj się aby dodawać komentarze