Górnik Zabrze – Puszcza: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 17.05.2024

Górnik Zabrze - Puszcza gdzie oglądać

Górnik Zabrze – Puszcza: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W drugim piątkowym pojedynku polskiej Ekstraklasy naprzeciw siebie staną ekipy z Zabrza i Niepołomic. Nie powinno dziwić, że to gospodarze są faworytem do zwycięstwa. Nie dość, że plasują się wyżej i walczą o podium, to są w dużo lepszej formie. A jeżeli chciałbyś dowiedzieć się gdzie oglądać Górnik – Puszcza, to potrzebne informacje znajdziesz nieco niżej.

Górnik Zabrze – Puszcza na żywo w TV

Zatem gdzie obejrzeć Górnik Zabrze – Puszcza? W naszym kraju nie ma zbyt wielu miejsc, żeby oglądać Ekstraklasę na żywo, a jedyną opcją jest Canal+ Sport. Warto więc rozważyć opcję przygotowaną przez tę stację, bowiem to tak naprawdę jedyne miejsce gdzie legalnie zobaczysz tak wiele meczów naszej rodzimej ligi. A samo opisywane spotkanie odbędzie się w piątek, 17. maja o 20:30.

Górnik Zabrze – Puszcza gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Tak jak podałem nieco wyżej, stream online Górnik Zabrze – Puszcza będzie dostępny tylko w jednej stacji telewizyjnej. Poza dostępem na Canal+ Sport, możesz zobaczyć je także w Canal+ Online, gdzie dostępne są niemalże wszystkie spotkania Ekstraklasy. Warto również wspomnieć, że możesz skorzystać ze specjalnej promocji. Oto instrukcja:

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Wykup subskrypcję i skorzystaj z pakietu promocyjnego
  3. Płać mniej przez okres 3 miesięcy
  4. Przejdź do sekcji TV i wybierz spotkanie Górnik Zabrze – Puszcza
Cana+ banner Marciniak Ekstraklasa

Gdzie oglądać Górnik Zabrze – Puszcza?

Skoro poznałeś już potrzebne informacje na temat tego, gdzie oglądać Górnik Zabrze – Puszcza, to warto także przyjrzeć się bliżej temu, co w transmisjach live oferują bukmacherzy. Mianowicie każdy z nich posiada dostęp do przynajmniej kilku rozgrywek piłkarskich, ale nie tylko. Zobaczysz także spotkania NHL czy NBA, a także turnieje tenisowe czy mecze siatkarskie, a wszystko zupełnie za darmo. Ponadto gdybyś chciał obstawić to spotkanie, ale nie masz jeszcze konta, to warto przyjrzeć się naszemu rankingowi bukmacherów.

Zaloguj się aby dodawać komentarze