Górnik Zabrze – ŁKS: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 27.04.2024

Górnik Zabrze - ŁKS gdzie oglądać

Górnik Zabrze – ŁKS: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W sobotnie popołudnie odbędzie się kilka interesujących pojedynków w polskiej Ekstraklasie. W jednym z nich naprzeciw siebie stanie 5. i 17. drużyna obecnej tabeli i nie powinno dziwić, że faworytem do zwycięstwa są gospodarze. Ale czy potwierdzą to na boisku? Jeśli chciałbyś zobaczyć ten pojedynek, ale nie wiesz gdzie oglądać Górnik Zabrze – ŁKS, to potrzebne informacje znajdziesz nieco niżej.

Górnik Zabrze – ŁKS na żywo w TV

Zatem gdzie obejrzeć Górnik Zabrze – ŁKS? Tak naprawdę transmisji z Ekstraklasy próżno szukać u bukmacherów, a jedyną opcją jest wykupienie pakietu w Canal+, który od dawna jest dostawcą naszej rodzimej ligi. Jeżeli więc jesteś fanem tychże rozgrywek, to warto rozważyć opcję wykupienia takiego pakietu od Canal+. A samo spotkanie odbędzie się w sobotę, 27. kwietnia o 15:00.

Górnik Zabrze – ŁKS gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Stream online Górnik Zabrze – ŁKS będzie dostępny zarówno w TV, jak i w internecie. Poza dostępem na Canal+ Sport w telewizji, możesz spodziewać się także transmisji na Canal+ Online, gdzie także możesz oglądać wszystkie spotkania Ekstraklasy. Warto również wspomnieć, że możesz skorzystać ze specjalnej promocji. Co trzeba zrobić, aby z niej skorzystać? Oto instrukcja krok po kroku:

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Wykup subskrypcję i skorzystaj z pakietu promocyjnego
  3. Płać mniej przez okres 3 miesięcy
  4. Przejdź do sekcji TV i wybierz spotkanie Górnik Zabrze – ŁKS
Cana+ banner Marciniak Ekstraklasa

Gdzie oglądać Górnik Zabrze – ŁKS?

Skoro już wiesz gdzie oglądać Górnik Zabrze – ŁKS, warto poznać także inne ligi, dostępne w transmisjach live u bukmacherów. W końcu niemal każdy z nich oferuje dostęp na żywo do meczów i to nie tylko piłkarskich, ale też innych popularnych dyscyplin, takich jak siatkówka, tenis czy hokej. Chodzi między innymi o takie rozgrywki jak NBA czy NHL, a także piłkarskie, jak La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1 i Eredivisie.

Zaloguj się aby dodawać komentarze