Górnik Zabrze – Legia Warszawa: kurs 100.00 na gola wybranej drużyny

Piłkarze Legii po bramce Josue

W najbliższy poniedziałek rozegranych zostanie kilka bardzo ciekawych gier w Ekstraklasie! Co więcej, rejestrując się teraz w Superbet z naszym kodem promocyjnym, możecie wziąć udział w specjalnej promocji i obstawić bramkę Górnika Zabrze lub Legii Warszawa po niespotykanym nigdzie indziej kursie 100.00! Wszystkie reguły i zasady takiej promocji w poniższym tekście.

baner na Górnik - Legia, Superbet

Spotkanie Górnika z Legią to bez wątpienia jeden z hitów 26. kolejki! Zapowiada się ono tym ciekawiej, że w Superbet zaraz po założeniu konta możecie wytypować bramkę dowolnej drużyny i zgarnąć aż 200 PLN bonusu za poprawny zakład tego rodzaju! Instrukcję rejestracji z naszym kodem i wzięcia udziału w takiej akcji promocyjnej przedstawiam poniżej:

  1. Rozpocznij zakładanie konta w Superbet z tego linku -> zagranie.com/goto/superbet
  2. Użyj koniecznie kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zaakceptuj wszystkie wymagane zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszej wpłaty w historii konta na kwotę minimum 50 PLN.
  5. Obstaw pierwszy kupon SOLO w historii konta na bramkę Górnika Zabrze lub Legii Warszawa w meczu PKO BP Ekstraklasy.
  6. Stawka takiego kuponu powinna wynieść 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój zakład na gola okaże się trafiony, otrzymasz aż 200 PLN w formie bonusu!
  8. Bonus zostanie przyznany do 72h po zakończeniu promocji.

Rywalizacja Górnika z Legią zapowiada się bardzo ciekawie – Zabrzanie znajdują się w wybornej formie i nie przegrali w lidze od 3 kolejek. Z kolei zawodnicy ze stolicy Polski po kiepskiej serii wygrali bardzo istotne spotkanie z Piastem Gliwice 3:1! Mimo gorszego okresu, to Legii daje się większe szanse w poniedziałkowej batalii. Ekipa z Łazienkowskiej zdobywała minimum 1 trafienie przy okazji 4 z 5 poprzednich potyczek w Ekstraklasie. Ostatecznie jednak, w ramach promocji zagrać możecie typ zarówno na gola gospodarzy, jak i gości!

kupon pod zasilacz Górnik - Legia

Graczu! W tekście przeczytałeś o skróconych warunkach akcji promocyjnej. Jeśli coś jest dla Ciebie niejasne, zapoznaj się koniecznie z pełnym regulaminem, by prawidłowo wziąć udział w promocji od Superbet!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze