Gdzie oglądać mecz Górnik Zabrze – Jagiellonia Białystok? Odpowiedź poznasz w poniższym tekście. Po emocjach związanych z eliminacjami do europejskich pucharów przyszedł czas na powrót do ekstraklasowej rzeczywistości. W piątek w naszej rodzimej lidze dojdzie do dwóch meczów, a jednym z nich będzie starcie Górnika z Jagiellonią.

Gdzie oglądać mecz Górnik Zabrze – Jagiellonia Białystok za darmo? Niestety, ale bez opłat nie da się tego zrobić, a dostęp do streamów kosztuje kilkadziesiąt PLN. Możesz go wykupić na stronie Canal+ Online lub zdobyć abonament telewizyjny.

Górnik Zabrze – Jagiellonia Białystok, transmisja na żywo w TV

Skoro już wiesz, jak zyskać dostęp do transmisji ze starcia tych ekip, to warto, byś wiedział, kiedy odbędzie się to spotkanie. Rywalizację zaplanowano na piątek, 26.08.2022, na godzinę 18:00 i rozegrana zostanie na stadionie w Zabrzu. Przy okazji sprawdź też, jak działają transmisje live u bukmacherów i korzystając z nich zwiększ emocje z oglądania.

Górnik Zabrze – Jagiellonia Białystok: transmisja i stream online za darmo

Zanim włączysz stream online za darmo z meczuGórnik Zabrze – Jagiellonia Białystok, to warto poznać kilka faktów na temat tego starcia. Faworytem są tutaj gospodarze, ale to wcale nie oznacza, że Jaga jest bez szans. W tabeli tylko jedno miejsce dzieli te drużyny i zajmują one odpowiednio 10 i 12 miejsce, mając na koncie po siedem punktów. Czy Górnikowi uda się tutaj zaskoczyć i zdobyć komplet punktów?

Gdzie oglądać Górnik Zabrze – Jagiellonia Białystok?

Gdzie pokazane będzie spotkanie Górnik Zabrze – Jagiellonia Białystok? Rywalizacja tych ekip  zostanie pokazana w kilku miejscach, w tym w Canal+ Sport i Canal+ Online. Masz kilka opcji, aby odpalić rywalizację Górnika z Jagą. Możesz włączyć stream na telefonie w aplikacji mobilnej (musisz mieć urządzenie z systemem Android lub iOS), albo skorzystać z telewizorem z systemem Smart TV! W TV z kolei rywalizacja tych ekip będzie pokazana na Canal+ Family, Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport, więc jak dobrze widzisz, opcji jest kilka i warto się nad nimi bliżej pochylić! Zdjęcie: pressfocus
Gdzie oglądać mecz Górnika z Jagiellonią?

Spotkanie Górnika z Jagiellonią będziesz mógł obejrzeć w Canal+.

O której Górnik zagra z Jagiellonią?

Starcie tych ekip zaplanowano na godzinę 18:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze