fot. Tomasz Kudala

Gdzie obejrzeć mecz Górnik Zabrze – Cracovia? To niedzielne spotkanie rozgrywane w ramach 24. kolejki Ekstraklasy. Transmisja live z tego wydarzenia odbędzie się w TV i internecie. Wybierając voucher od eWinner możesz obejrzeć konfrontacje Górnika Zabrze z Cracovią zupełnie za darmo! Jak to zrobić? Wyjaśniamy w tym artykule!

Górnik Zabrze – Cracovia, gdzie oglądać

eWinner jest bukmacherem, który aktywnie działa przy transmisjach z Ekstraklasy. Wszystko za sprawą jego współpracy z głównym nadawcą telewizyjnym, a więc Canal Plus. Bukmacher ten posiada voucher, który może rozdawać swoim klientom. W ramach tej promocji obejrzysz za darmo Górnik Zabrze – Cracovia, a także pozostałe mecze polskiej ligi. Co trzeba zrobić? Na początku wystarczy zarejestrować konto z kodem promocyjnym: ZAGRANIE.

Po utworzeniu konta w eWinner zrób wpłatę i wytypuj kupon. Następnie samemu zgłoś się po voucher w punkcie obsługi klienta.

Górnik Zabrze – Cracovia, transmisja na żywo w TV

W TV spotkanie to będzie transmitowane przez Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Mecz jest zaplanowany na dzisiejsze popołudnie, a dokładnie na godzinę 15:00. To wtedy będziesz mógł aktywować voucher od eWinner na transmisje w Canal Plus Online. Przypomnijmy, że wszystkie te kanały znajdują się w pakiecie, jaki otrzymasz od tego bukmachera.

Jeśli interesuje cię rozrywka online, to sprawdź zasady, które panują w pokerze.

Górnik Zabrze – Cracovia, gdzie oglądać na żywo za darmo

Darmowa transmisja tak naprawdę może być udziałem tylko vouchera od eWinner. Dzięki niemu możesz uruchomić relację na żywo z tego spotkania na stronie canalplus.com lub aplikacji na Smart TV. Poza tym obejrzysz również pozostałe mecze Ekstraklasy przez kolejne 30 dni.

Jak obejrzeć w eWinner?

  1. Załóż konto w eWinner wybierając nasz link promocyjny: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpłać środki na konto i postaw pierwszy zakład
  3. Zweryfikuj dane osobowe
  4. Napisz do eWinner w celu odebrania vouchera na transmisje z meczu

Górnik Zabrze – Cracovia, transmisja online

Od godziny 15:00 rozpocznie się transmisja online w Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Voucher aktywujesz błyskawicznie, ale pamiętaj, żeby wcześniej wykonać poszczególne kroki, które są wymagane przez bukmachera eWinner.

FAQ

Kiedy jest mecz Górnik Zabrze - Cracovia?

Spotkanie 24. kolejki Ekstraklasy odbędzie się 6 marca o godzinie 15:00.

Gdzie odbędzie się darmowa transmisja z meczu?

Konfrontację Górnika Zabrze z Cracovią obejrzysz za darmo na Canal Plus Online.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze