Dzisiaj w pierwszej lidze, czyli na zapleczu Ekstraklasy, Górnik Polkowice zagra z Widzewem Łódź. Gospodarze są mocnym underdogiem i swoich szans będą musieli poszukać w niestandardowej  taktyce, bo Widzew jest po prostu piłkarsko lepszy. Czy to się przełoży na zwycięstwo Łodzian? Zobacz, gdzie oglądać mecz Górnik Polkowice – Widzew Łódź!

fuksiarz, polsatbox
fot. fuksiarz

Mecz Górnik Polkowice – Widzew Łódź dzisiaj, gdzie oglądać

Z całą pewnością możemy stwierdzić, że starcie Górnika Polkowice z Widzewem Łódź nie powinno być nudne dla kibiców. Ci powinni spodziewać się dobrego widowiska i wielu emocji, bo jedna z najgorszych defensyw ligi zmierzy się z jedną z najlepszych ofensyw. Kursy bukmacherskie dość jednoznacznie wskazują na Widzew. Warto jednak pamiętać, że na zapleczu Ekstraklasy często dochodzi do niespodzianek i tak samo może być też dzisiaj. Warto na pewno sprawdzić, jak pójdzie na boisku tym zespołom.

Górnik Polkowice – Widzew Łódź, transmisja na żywo w TV

Wiele osób chciałoby obejrzeć mecz Górnik Polkowice – Widzew Łódź w TV, ale nie wiadomo, czy to starcie będzie pokazywane w Polsat Sport. Natomiast na pewno obejrzysz je w Polsat Box Go, które ma swoją aplikację na telewizor. Pobierz ją i oglądaj w niej to spotkanie.

Górnik Polkowice – Widzew Łódź, transmisja na żywo za darmo

Jeżeli chcesz obejrzeć za darmo transmisję z meczu Górnik Polkowice – Widzew Łódź, to możesz skorzystać z naszej współpracy z Fuksiarzem. Dzięki temu zgarniesz voucher na 30 dni do Polsat Box Go i możesz go wykorzystać na swoje konto. Tutaj instrukcja, jak go zdobyć:

  1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Wpłać co najmniej 50 PLN na konto
  4. Odbierz voucher i oglądaj mecz

Górnik Polkowice – Widzew Łódź, transmisja online

Stream ze starcia Górnik Polkowice – Widzew Łódź będzie do obejrzenia w Polsat Box Go, które działa także na przeglądarce oraz w swojej aplikacji na telefon. Możliwości, aby obejrzeć to spotkanie jest więc sporo.

Odra Opole – Arka Gdynia, szanse na zwycięstwo

Zanim rozpocznie się starcie Górnik Polkowice – Widzew Łódź możesz zerknąć także na kursy. Dlaczego warto to zrobić? Ponieważ te mnożniki dobrze nam pokazują, jakie są szanse obu zespołów.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 03:58.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Górnika Polkowice z Widzewem Łódź?

To spotkanie zostanie pokazane w Canal+ Online tak jak inne spotkania pierwszej ligi.

Jak oglądać za darmo Górnik - Widzew?

Aby obejrzeć za darmo spotkanie tych ekip musisz najpierw założyć konto w eWinner z kodem ZAGRANIE, następnie odebrać voucher do Canal+ Online i zalogować się na tej platformie.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze