Górnik Łęczna – Zagłębie Sosnowiec: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 02.10.2023

Piłkarz Górnika Łęczna podający piłkę

Gdzie oglądać Górnik Łęczna – Zagłębie Sosnowiec? 10. serię gier na boiskach Fortuna 1. Ligi zakończymy poniedziałkowym spotkaniem w Łęcznej, gdzie miejscowy Górnik zagra z Zagłębiem Sosnowiec. Jeżeli szukacie informacji na temat tego, gdzie znaleźć transmisję w TV i stream online z tej batalii, to trafiliście bardzo dobrze! W poniższym tekście znajdziecie wszystko na ten temat, tak więc zapraszam do lektury.

Górnik Łęczna – Zagłębie Sosnowiec na żywo w TV

Rywalizacja Górnika Łęczna z Zagłębiem Sosnowiec będzie ostatnim spotkaniem, jakie zobaczymy w ramach 10. kolejki Fortuna 1. Ligi! Spotkanie to zapowiada się wybornie chociażby ze względu na znakomitą dyspozycję wicelidera stawki i na pewno warto będzie zobaczyć te zmagania na żywo. Warto zaznaczyć, że spotkanie rozpocznie się 2. października 2023 roku o godzinie 18:00. Jeżeli chodzi o transmisję w TV, niestety tym razem nie zobaczymy jej na żadnym kanale w polskiej telewizji.

Górnik Łęczna – Zagłębie Sosnowiec: gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Oczywiście poza transmisją w telewizji, do dyspozycji mamy również legalny stream online. Ten znajdziemy w sieci na oficjalnej stroni operatora Fortuna 1. Ligi, którym jest Polsat. Telewizja ta niektóre spotkania pokazuje w TV, jednak wszystkie najciekawsze mecze ligowe dostępne są w Internecie. Polsat Box Go to pakiet, który zakupicie za stosunkowo niewielkie pieniądze i który pozwoli Wam emocjonować się meczami tej ligi w formie wspomnianych streamów online. A jakie są kursy bukmacherskie na potyczkę Górnik – Zagłębie?

Gdzie oglądać Górnik Łęczna – Zagłębie Sosnowiec?

Wychodzi więc na to, że ostatnie spotkanie 10. kolejki Fortuna 1. Ligi będzie dostępne tylko i wyłącznie w formie streamu online. Przeważnie mecze zaplecza Ekstraklasy pokazywane są także w telewizji, jednak tym razem do dyspozycji będziemy mieli wyłącznie stream online w serwisie Polsat Box Go. Na koniec tego krótkiego tekstu, zaproszę jeszcze do zerknięcia na transmisje u bukmacherów, bo tam również znajdziecie ciekawe spotkania piłkarskie na żywo. Powodzenia!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze