Górnik Łęczna – Stal Rzeszów: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 18.05.2024

Piłkarz Łęcznej podczas meczu

Gdzie oglądać Górnik Łęczna – Stal Rzeszów? Ostatnim sobotnim meczem na poziomie Fortuna 1. Ligi będzie batalia w Łęcznej, gdzie miejscowy Górnik postara się pokonać ekipę Stali Rzeszów. Jeżeli jesteście zainteresowani obejrzeniem tego starcia na żywo, to w poniższym tekście znajdziecie wszystkie informacje o transmisji w TV, jak i streamach online. Przyjemnej lektury.

Górnik Łęczna – Stal Rzeszów na żywo w TV

Jak już zdążyłem wspomnieć we wstępie, rywalizacja Górnika ze Stalą będzie ostatnim sobotnim meczem na poziomie Fortuna 1. Ligi. Gospodarze tego meczu walczą o awans do baraży i ewentualną promocję do Ekstraklasy, natomiast Stal de facto nie ma już o co grać w obecnej kampanii. Sam mecz w Łęcznej rozpocznie się 18. maja 2024 roku o godzinie 20:00. Jeżeli chodzi o transmisję na żywo w TV, to starcie to będzie dostępne, jednak znajdziemy je na płatnym kanale. Mowa tu o Polsat Sport Premium 1. Co natomiast wiadomo o streamach online w Internecie?

Górnik Łęczna – Stal Rzeszów, gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Powyżej znaleźliście aktualne kursy bukmacherskie na opisywane starcie, a obstawicie je z poziomu rankingu bukmacherów. Wracając natomiast do kwestii transmisji z meczu w Łęcznej, będziemy mogli obejrzeć go na żywo w Internecie. Legalny i bezpieczny stream online znajdziemy na platformie Polsat Box Go, która należy oczywiście do telewizji Polsat. To ona posiada prawa do pokazywania wszystkich meczów Fortuna 1. Ligi i również rywalizację Łęcznej ze Stalą znajdziemy w jej ofercie! Niestety jednak dostęp do streamów online w Polsat Box Go wymaga wcześniejszej opłaty za miesięczny pakiet.

Gdzie oglądać Górnik Łęczna – Stal Rzeszów?

Mam nadzieję, że w tekście znaleźliście najważniejsze informacje o tym, gdzie oglądać Górnik Łęczna – Stal Rzeszów. Przynajmniej do końca sezonu 2023/24 prawa transmisyjne do meczów Fortuna 1. Ligi posiada telewizja Polsat. Starcie w ramach 33. kolejki znajdziemy w TV, ale skorzystać będzie można również z legalnego i bezpiecznego streamu online na stronie internetowej Polsat Box Go. Niestety taka opcja wiąże się z koniecznością dodatkowej zapłaty, jednak w dzisiejszych czasach bardzo rzadko możemy korzystać z podobnych platform internetowych za darmo. Polecam sprawdzić aktualne transmisje u bukmacherów i życzę wielkich emocji w sobotni wieczór!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze