Górnik Łęczna – Radomiak: gdzie oglądać? Transmisja w TV oraz stream na żywo (16.04.2022)

ewinner, canal+ online, baner

Górnik Łęczna – Radomiak, gdzie oglądać

W sobotę w naszej rodzimej lidze rozegranych zostanie aż pięć spotkań. Dwa z nich rozpoczną się o godzinie 12:30, a w jednym z nich Górnik Łęczna podejmie Radomiaka. Gospodarze zdaniem bukmacherów są underdogiem, co widać m.in. po kursach bukmacherskich, ale na pewno nie można powiedzieć, że Łęczna jest bez szans, bo to drużyna, która ma tutaj szanse na zaskoczenie nas. Gdzie oglądać mecz Górnik Łęczna – Radomiak? O tym dowiesz się niżej!

Górnik Łęczna – Radomiak, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV z meczu Górnik Łęczna – Radomiak będzie puszczona w Canal+ Sport 5 oraz Canal+ Sport, więc masz kilka możliwości! Ta stacja telewizyjna zapewnia nam dobrą jakość, więc o to nie trzeba się martwić, a dzięki jej internetowej platformie możesz oglądać to spotkanie niezależnie od tego, gdzie jesteś, o ile masz dostęp do szybkiego internetu!

Górnik Łęczna – Radomiak, transmisja na żywo za darmo

Dzięki naszej współpracy z eWinner zgarniesz voucher do Canal+ Online na 30 dni za darmo. To sprawi, że będziesz mógł obejrzeć spotkanie Górnik Łęczna – Radomiak bez płacenia za bonament sportowy. Jakie są warunki całej akcji? Te są bardzo proste i wszystko wytłumaczyliśmy w specjalnej instrukcji, którą przygotowaliśmy z tej okazji:

  1. Zarejestruj się tutaj: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz

W eWinner jest aplikacja mobilna, z której możesz korzystać i obstawiać w niej spotkania. Dzięki temu zwiększysz swoje emocje z oglądania rywalizacji pomiędzy Łęczną, a Radomiakiem!

Górnik Łęczna – Radomiak, transmisja online

Transmisja online z meczu Górnik Łęczna – Radomiak będzie dostępna w TV, na stronie Canal+ Online, a także w aplikacji na smartfony. Nie trzeba więc spełniać jakiś wysokich wymagań, bo oprócz sprawnego internetu w przypadku telefonów musisz mieć jeszcze urządzenie z systemem Android lub iOS. Są to dwa najpopularniejsze systemy na świecie, z których korzysta praktycznie każdy, więc z tym nie powinno być problemu!

Górnik Łęczna – Radomiak, szanse na zwycięstwo

Skoro już wiesz, gdzie oglądać mecz Górnik Łęczna – Radomiak, to możesz jeszcze zobaczyć, jakie kursy bukmacherskie na nie wystawili polscy operatorzy, którzy przygotowali bardzo ciekawą ofertę zakładów bukmacherskich. W niej można znaleźć m.in. zakłady na rynek 1X2!

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Łęczna - Radomiak?

Spotkanie tych drużyn będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport oraz Canal+ Online.

O której Łęczna zagra z Radomiakiem?

Górnik zagra z Radomiakiem już o godzinie 12:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze