Górnik Łęczna – Odra Opole: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 03.05.2024

Piłkarz Górnika podczas meczu

Gdzie oglądać Górnik Łęczna – Odra Opole? Zmagania w ramach 31. kolejki Fortuna 1. Ligi rozpoczną się już w piątkowy wieczór, kiedy to Górnik Łęczna na własnym obiekcie podejmie zespół Odry Opole! Jeśli interesują Was możliwości obejrzenia tej rywalizacji na żywo, to w poniższym tekście odnajdziecie wszystkie informacje o transmisji w TV, jak i streamach online! Zapraszam więc do sprawdzenia.

Górnik Łęczna – Odra Opole na żywo w TV

Starcie w Łęcznej będzie pierwszym meczem rozpoczynającej się w piątek 31. kolejki Fortuna 1. Ligi! Mecz ten zapowiada się naprawdę ciekawie, ponieważ każdy z klubów ma jeszcze nadzieję na awans do najlepszej szóstki i grę w barażach o Ekstraklasę! Obecnie drużyny te sąsiadują ze sobą w tabeli i mają dokładnie tyle samo punktów, a zatem ich bezpośrednia batalia powinna być naprawdę ciekawa! Jej start wyznaczony został na godzinę 18:00, a przechodząc już do kwestii transmisji w TV, znajdziemy ją lecz na płatnym kanale Polsat Sport Premium 1. Jak natomiast wygląda sytuacja ze streamami online?

Górnik Łęczna – Odra Opole, gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Jeżeli nie jesteście wielkimi kibicami Fortuna 1. Ligi, ale z jakiegoś powodu chcecie obejrzeć pojedynek Górnika z Odrą, to musicie wiedzieć, że prawa do wspomnianych rozgrywek w sezonie 2023/24 posiada tylko i wyłącznie telewizja Polsat. Niektóre mecze są zatem pokazywane na żywo w TV, ale absolutnie wszystkie spotkania zaplecza Ekstraklasy znajdziemy w sieci! Stream online z potyczki Górnik – Odra będzie dostępny na stronie Polsat Box Go. Niestety po raz kolejny mówimy tu o płatnym rozwiązaniu, gdyż przed włączeniem takiego streamu należy wykupić odpowiedni pakiet. Na marginesie, pod spodem znajdziecie aktualne kursy na pierwszy mecz 31. kolejki:

Gdzie oglądać Górnik Łęczna – Odra Opole?

Wychodzi zatem na to, że bardzo ciekawie zapowiadającą się rywalizację w Łęcznej będzie można obejrzeć na kilka sposobów. Za każdym razem mówimy o usługach telewizji Polsat, która pokaże transmisję w TV, wyemituje stream online w Internecie, ale również pozwoli obejrzeć ten mecz na aplikacji mobilnej! Ostatecznie wybór należy już tylko i wyłącznie do Was, a ja na koniec zachęcam do zerknięcia na rozpiskę meczów w Superbet TV i Betclic TV, gdzie również odnajdziecie ciekawe spotkania piłkarskie na żywo!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze