Górnik Łęczna – Lechia: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 20.04.2024

Górnik Łęczna - Lechia gdzie oglądać

Górnik Łęczna – Lechia: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? Przed nami niezwykle ciekawie zapowiadające się spotkanie w Fortuna 1. lidze. Do walki o kolejne punkty stanie bowiem ścisła czołówka, a na placu boju zobaczymy 5. i 1. drużynę obecnej tabeli. NIe powinno więc dziwić, że trudno w takim pojedynku wskazać murowanego faworyta do zwycięstwa. A gdybyś chciał zobaczyć to starcie, ale nie wiesz gdzie oglądać Górnik Łęczna – Lechia, to potrzebne informacje znajdziesz nieco niżej.

Górnik Łęczna – Lechia na żywo w TV

Zatem gdzie obejrzeć Górnik Łęczna – Lechia? Dostęp do meczów z zaplecza Ekstraklasy posiada w naszym kraju jedynie Polsat Sport. W tym miejscu warto zaznaczyć, że stacja ta pokazuje w TV tylko najciekawsze pojedynki, jednak nie powinno dziwić, że mecz lidera z 5. drużyną ligi będzie pokazywany na żywo. Konkretnie starcie to obejrzysz w Polsacie Sport Extra. A gdybyś chciał również poznać typy na 1. ligę znajdziesz standardowo na naszej stronie internetowej.

Górnik Łęczna – Lechia gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Stream online Górnik Łęczna – Lechia zobaczysz również w internecie. Nie chodzi jednak o bukmacherów, którzy przyzwyczaili do wielu transmisji, a o platformę streamingową Polsat Box Go. Możesz liczyć tam na wszystkie spotkania z zaplecza polskiej Ekstraklasy na żywo. A sam mecz pomiędzy tymi zespołami odbędzie się w sobotę, 20. kwietnia o 17:30.

Gdzie oglądać Górnik Łęczna – Lechia?

Skoro już wiesz gdzie oglądać Górnik Łęczna – Lechia, to warto także zwrócić uwagę na inne transmisje u bukmacherów w naszym kraju. W końcu niemal każdy z operatorów posiada prawa do pokazywania meczów i to nie tylko piłkarskich, ale też z innych dyscyplin. Chodzi między innymi o takie rozgrywki, jak La Liga, Bundesliga, Serie A czy Ligue 1. Dodatkowo możesz śledzić streamy z turniejów tenisowych, a także NBA czy NHL, więc każdy kibic znajdzie coś interesującego dla siebie.

Zaloguj się aby dodawać komentarze