Górnik Łęczna – GKS Tychy: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 02.12.2023

Piłkarz Górnika podający piłkę

Gdzie oglądać Górnik Łęczna – GKS Tychy? W sobotę na drugoligowych boiskach w Polsce rozegrane zostaną 3 spotkania. Bardzo ciekawie zapowiada się starcie w Łęcznej, w którym miejscowy Górnik zagra z GKS-em Tychy. W gruncie rzeczy będzie to starcie dwóch niespodzianek obecnej kampanii, a ja w poniższym tekście opowiem o tym, gdzie i w jaki sposób zyskać dostęp do transmisji i streamu online z tych zawodów.

Górnik Łęczna – GKS Tychy na żywo w TV

Rywalizacja Górnika z GKS-em Tychy zapowiada się bardzo ciekawie ze względu na to, iż obydwa zespoły w obecnej kampanii punktują naprawdę regularnie i plasują się w czołówce Fortuna 1. Ligi. Oczywiście każda z ekip będzie chciała pozytywnie zakończyć rundę jesienną, a o wskazanie faworyta w tym meczu jest naprawdę trudno. Mecz w Łęcznej rozpocznie się 2. grudnia 2023 roku o godzinie 17:30. Jeżeli idzie o transmisję na żywo w TV, to takowa będzie dostępna, a znajdziemy ją w Polsat Sport News. A w jaki sposób wyglądają aktualne kursy bukmacherskie?

Górnik Łęczna – GKS Tychy, gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

A gdzie prócz telewizji obejrzeć rywalizację Górnika z GKS-em Tychy na żywo? Tu z pomocą ponownie przychodzi telewizja Polsat, która w sezonie 2023/24 posiada pełnię praw transmisyjnych do spotkań Fortuna 1. Ligi. I nawet gdy danego meczu nie ma w ofercie TV, to znajdziemy je na Polsat Box Go, a więc stronie internetowej operatora. Niestety za dostęp do streamów online w tym wypadku trzeba będzie zapłacić, jednak nie są to gigantyczne pieniądze. Ostatecznie decyzja odnośnie zakupu pakietu zależy tylko od Was, a ja w międzyczasie przedstawię najnowszą ofertę powitalną ComeOn i warunki zakładu bez ryzyka do 200 PLN!

  1. Rozpocznij rejestrację w ComeOnBet z następującego linku -> zagranie.com/goto/comeon
  2. Zakończ rejestrację i dokonaj pierwszego depozytu na kwotę minimum 200 PLN.
  3. Przygotuj swój kupon i w polu “dostępne bonusy” zaznacz zakład bez ryzyka.
  4. Kupon zagraj za maksymalnie 227.27 PLN.
  5. Ewentualnie przegrane środki zostaną przyznane na konto główne.

baner ComeOnBet

Gdzie oglądać Górnik Łęczna – GKS Tychy?

Wychodzi zatem na to, że bardzo ciekawie zapowiadającą się rywalizację w Łęcznej będzie można obejrzeć na kilka sposobów. Za każdym razem mówimy o usługach telewizji Polsat, która pokaże transmisję w TV, wyemituje stream online w Internecie, ale również pozwoli obejrzeć ten mecz na aplikacji mobilnej! Ostatecznie wybór należy już tylko i wyłącznie do Was, a ja na koniec zachęcam do zerknięcia na transmisje bukmacherów, gdzie również odnajdziecie ciekawe spotkania piłkarskie na żywo!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze