Wielkimi krokami zbliża się Golf Masters 2020, czyli bardzo prestiżowy turniej, który z powodu sytuacji na świecie został przełożony z kwietnia na listopad. Przez cztery dni zawodnicy będa rywalizować o zwycięstwo. Sprawdźcie więc, jakie są typy i kursy bukmacherskie, gdzie warto obstawiać i kto może sięgnąć po końcowe trofeum? Dowiecie się również o bonusach, jakie można wykorzystać na te rozgrywki. Zapraszam do krótkiej lektury. 

Golf Masters 2020 – typy i kursy

Początkowo Golf Masters 2020 miało wystartować 9 kwietnia i trwać przez cztery dni. jednak z powodu sytuacji na świecie związanej z pandemią przesunięto go na listopad. Organizatorzy postanowili, że ostatecznie rozgrywki zaczną się 12 listopada i zakończą 15. Do tego w tym roku zawodnicy będą rywalizować bez udziału publiczności, co jest w pełni zrozumiałe, ale odbiera magi tym zawodom, jaka towarzyszyła im od wielu lat. 24 graczy powalczy o końcowe zwycięstwo, a wśród nich mamy kilku faworytów. Sprawdźcie więc, jakie są przewidywania, typy i kursy u bukmacherów. 

Na początek wypada też powiedzieć kilka słów o rozgrywkach. Nadchodząca edycja będzie okraszona numerem “84” i podczas niej wystąpią m.in. Dechambeau, Johnson, czy Rahm, czyli główni faworyci do sięgnięcia po trofeum. W przeszłości turniej wygrywali m.in. Tiger Woods (5 razy, ostatni w 2019 roku), Patrick Reed, czy Phil Mickelson. 

Pamiętajcie też, że u nas możecie sprawdzić darmowe typy bukmacherskie, które przygotowują nasi eksperci razem z analizami przed danymi rozgrywkami. 

Golf Masters 2020 – kto jest faworytem?

W tym roku turniej Golf Masters 2020 jest obsadzony m.in. przez takie osoby, jak właśnie Dechambeau, Johnson, Rahm, Thomas, czy Koepka. Wydaje się, że największe szanse na wygranie rozgrywek ma pierwsza trójka. Podobnie też twierdza bukmacherzy, którzy to właśnie na nich wystawili najniższe kursy i stawiają wspomnianych zawodników w roli faworytów. Pierwszy z nich to 27-letni Amerykanin, który ma na swoim koncie już zwycięstwa m.in. w U.S. Open, The Northern Trust, czy Rocket Mortgage Classic. Pierwsze ze wspomnianych rozgrywek, wygrał w tym roku i wydaje się, że jest w bardzo wysokiej formie. Nie należy jednak od razu stawiać go w roli zwycięzcy, w końcu pozostali zawodnicy też mają spore szanse. 

W tym miejscu warto powiedzieć, chociażby o Johnsonie, który w tym roku wygrał dwa turnieje rangi “FexEx”, a cztery lata temu sięgnął po U.S Open. Dustin od wielu lat jest w mocniej formie i udowadnia to raz za razem, a nadchodzące zmagania w Golf Masters mogą tylko pomóc mu to pokazać wszystkim. W końcu ewentualna wygrana tylko podniosłaby jego morale. Ostatnim z głównych faworytów jest niewątpliwie Rahm. 26-letni Hiszpan ma na swoim koncie m.in. tytuł najlepszego zawodnika podczas BMW Championship, a na poważniejszych rozgrywkach występuje dopiero od trzech lat. To sprawia, że jeszcze długa droga przed nim, ale jest mocno obiecującym graczem. 

grupa zagranie

Golf Masters 2020 – kursy bukmacherskie

Swoją ofertę na Golf Masters 2020 mają m.in. STS i Fortuna, którzy wystawili kursy na tę rywalizację. Można obstawić u nich kto sięgnie po końcowe zwycięstwo. W tym wypadku przedstawię jedynie zawodników z największymi szansami, a zakłady na nich wygladają tak:

STS:

 • Dechambeau – 8.00
 • Johnson – 8.00
 • Rahm – 10.00
 • Thomas – 12.00

Fortuna:

 • Dechambeau – 9.00
 • Johnson – 10.00
 • Rahm – 11.00
 • Thomas – 12.00

sts golf masters 2020

Jednak to nie wszystko, co można obstawić u bukmacherów. Ci wystawili też ofertę m.in. na to, czy dani zawodnicy uplasują się w TOP 10. W tym wypadku kursy są niższe, ale same zakłady trochę pewniejsze. W końcu walka o pierwsze miejsce powinna być bardzo zacięta, ale faworyci mają bardzo duże szanse na zakończenie rywalizacji w czołowej dziesiątce. W tym wypadku kursy prezentują się w ten sposób:

STS:

 • Dechambeau – 2.00
 • Johnson – 2.00
 • Rahm – 2.15
 • Thomas – 2.25

Fortuna (TOP 8):

 • Dechambeau – 2.00
 • Johnson – 2.10
 • Rahm – 2.20
 • Thomas – 2.30

fortuna golf masters 2020

Golf Masters 2020 – typy bukmacherskie

W przypadku typów bukmacherskich na Golf Masters 2020 warto bliżej przyjrzeć się zakładom na zwycięstwo Dechambeau, czy Johnsona. To dwaj zawodnicy, którzy mają zdecydowanie największe szanse na końcowe trofeum, jednak nie należy skreślać reszty stawki. Ciekawie wyglądają też kursy na to, czy dany gracz zajmie miejsce w TOP 10 lub TOP 8 w przypadku Fortuny. Tutaj można postawić np. na Thomasa, gdyż kurs jest nieco większy, a sam zawodnik i tak ma spore możliwości jeszcze. W Fortunie z kolei trzeba uważać na to, że nie jest to czołowa dziesiątka, a ósemka, przez co kursy są wyższe, ale też mniejszy margines błędu. 

Bonusy bukmacherskie na Golf Masters 2020

Co prawda na ten moment nie ma jeszcze dedykowanej oferty na Golf Masters 2020, ale możecie sprawdzić bonusy bukmacherskie dostępne w ramach promocji na start. Swoje pakiety dla nowych klientów mają m.in. właśnie STS i Fortuna, u których można dostać dużo rzeczy. W przypadku pierwszej z tych firm należy założyć konto z kodem promocyjnym ZAGRANIE, a dzięki temu zgarniecie:

 • 100 procent do 1200 złotych bonusu od depozytu
 • 230 złotych zakład bez ryzyka
 • 30 złotych freebet

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1504 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Jest to jedna z największych ofert startowych na polskim rynku. Wysoki zakład bez ryzyka i freebet to dobry sposób, żeby przetestować bukmachera. Z kolei w Fortunie trzeba założyć konto z kodem promocyjnym 2230PLN. Jeżeli podacie go podczas rejestracji, to bukmacher przyzna Wam:

 • 100 procent do 2000 złotych bonusu od depozytu
 • 210 złotych zakład bez ryzyka
 • 20 złotych freebet

 

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

👉 Gdzie można obstawiać Golf Masters 2020?

Golf Masters 2020 można obstawiać u polskich, legalnych bukmacherów. Swoją ofertę wystawili m.in. STS i Fortuna.

💪 Kto jest faworytem podczas Golf Masters 2020?

Do grona faworytów podczas Golf Masters 2020 niewątpliwie należą Dechambeau, Johnson, Rahm i Thomas. Ci zawodnicy są w wysokiej formie i mają największe szanse na końcowe zwycięstwo.

🎁 Czy są dostępne jakieś bonusy bukmacherskie?

W przypadku Golf Masters 2020 można skorzystać z bonusów bukmacherskich dostępnych w STS i Fortunei dla nowych klientów. Pakiety startowe są dostępne z naszymi kodami promocyjnymi.

Zaloguj się aby dodawać komentarze