Reprezentacja Polski już w środę, 08.09.2021, zagra z Anglią w ramach eliminacji do mistrzostw świata. Biało-Czerwonych czeka na pewno trudna przeprawa, bowiem wyspiarze są piłkarsko znacznie lepsi od Polaków. Jednak “magia narodowego” działała cuda już wiele razy. Czy tak będzie też teraz? O tym przekonamy się jutro, ale w Superbet z kodem promocyjnym możesz już wziąć w akcji, która da Ci dodatkową kasę!

Superbet - koszulka do baneru
Superbet - koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 3500 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład + 20 zł aplikacja mobilna!

3754 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 3500 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Gol Polaków da Ci dodatkową kasę w Superbet!

Polacy nie są w najlepszej sytuacji w grupie eliminacyjnej do mistrzostw świata. Raczej nie mają większych szans na to, żeby zakończyć zmagania na pierwszym miejscu, który daje bezpośrednio awans na finały. Biało-Czerwoni walczą za to o baraże, a żeby się w nich znaleźć muszą zająć drugie miejsce. Na razie są na nim, ale po piętach depczą im zawodnicy z Albanii i Węgier. Dlatego też tak ważne są każde punkty, jakie mogą zdobyć nasi rodacy.

Spotkanie z Anglią będzie bardzo trudne dla Polaków. Wyspiarze są lepsi pod każdym kątem, jedynie trener czasami nie trafia z decyzjami personalnymi. Na pewno warto bliżej przyjrzeć się temu meczu, a w Superbet kod promocyjny od nas, czyli ZAGRANIE, da Ci możliwość obstawiania z bonusami, a także wzięcia udziału w specjalnej akcji od tego operatora. Możesz wygrać nawet 50 PLN w formie bonusu, więc warto się bliżej tym zainteresować!

polska angliaAby zgarnąć 50 PLN w Superbet trzeba najpierw spełnić warunki:

  • zarejestrować konto z naszego linku i z kodem ZAGRANIE
  • wpłacić depozyt o wartości co najmniej 50 PLN
  • postawić swój pierwszy zakład na wygraną Polski
  • maksymalna stawka to 50 PLN

Jeżeli Polacy strzelą chociaż jednego gola, to Superbet wypłaci Ci wygraną z kuponu w formie bonusu. Następnie bonus należy zaakceptować w ciągu trzech dni od przyznania go. Wtedy ma się siedem dni na to, aby obrócić nim trzykrotnie po kursie 1.80 lub większym (na kuponach AKO każdy z typów musi mieć mnożnik co najmniej na poziomie 1.30).

Po spełnieniu warunków dotyczących obrotu będzie można wypłacić środki na konto depozytowe i do banku. Z całą więc pewnością jest to ciekawa opcja na to starcie. Do tego jeszcze warto pamiętać, że dodatkowo zgarniesz 100% do 200 PLN od depozytu, 1300 PLN bez ryzyka, czy 34 PLN jako freebet. Promocje nie łączą się, ale na pewno będzie sporo okazji do wykorzystania ich!

Zaloguj się aby dodawać komentarze