Euro 2020 wraca z dużymi emocjami – do zgarnięcia kasa ze specjalnej promocji w postaci Godziny Mistrzów. Niżej znajdziesz najważniejsze informacje o tym, jak wziąć udział w tej akcji. W Fortunie z kodem promocyjnym możesz odebrać bonusy na start!

Zobacz, jak skorzystać z Godziny Mistrzów w Fortunie z kodem promocyjnym!

Euro 2020 wróciło do nas po przerwie i na start będziemy świadkami sporych emocji. Już o godzinie 18:00 Szwajcarzy podejmą Hiszpanów. Helweci to underdog i to mocny, ale już ostatnio sprawili niespodziankę w rywalizacji z Francuzami, których wyrzucili z turnieju. Teraz spotkanie z La Furia Roją będzie równie trudne, ale znowu możemy być zaskoczeni dobrą grą Xhaki i spółki. Niewątpliwie należy pamiętać o tym, że na tym etapie turnieju już każdy może wygrać z każdym.

O godzinie 21:00 z kolei czeka nas prawdziwy hit. Mowa tutaj o meczu Belgia vs. Włochy. Obie drużyny prezentują wysoką formę i dobrze grały w ostatnim czasie. Belgowie nieco osłabieni, bowiem Kevin de Bruyne i Hazard zmagają się z drobnymi urazami, ale obu pewnie zobaczymy w tym meczu. Nawet jeżeli nie od pierwszej minuty, to wejdą prawdopodobnie z ławki rezerwowych.

Fortuna kod promocyjny —> zgarnij dodatkową kasę na obstawianie. 

fortuna godziny mistrzów

W Fortunie możesz skorzystać ze specjalnej promocji przygotowanej właśnie na tę okazję. Mowa o akcji Godzina Mistrzów, gdzie pomiędzy 16:00, a 18:00 należy dokonać depozytu za co najmniej 100 PLN. Następnie wystarczy postawić kupon za minimum 100 PLN brutto, a w przypadku przegranej otrzymasz 50 PLN w formie punktów FKP. Bonus ważny będzie przez 48 godzin, ale nie wymaga dodatkowej aktywacji.

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Przy wpłacie kasy należy uwzględnić kod “Euro”, który zapewni Ci możliwość wzięcia udziału w tej akcji. Jednak to nie wszystko, co czeka na Ciebie, bowiem w Fortunie z kodem promocyjnym 2720PLN zgarniesz także:

  • 2100 PLN od 2. depozytu
  • 600 PLN bez ryzyka
  • 20 PLN freebet

Zaloguj się aby dodawać komentarze