GKS Tychy – Termalica Nieciecza: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 27.11.2023

Piłkarze GKS Tychy przybijający 5 z kibicami

Gdzie oglądać GKS Tychy – Termalica Nieciecza? W poniedziałek kończymy wiele kolejek w europejskich ligach i oczywiście to samo tyczy się Fortuna 1. Ligi. Ostatnim spotkaniem 16. kolejki będzie mecz GKS-u Tychy z Termalicą Nieciecza i to właśnie o transmisji w TV i streamach online z tego starcia będzie w poniższym tekście. Zapraszam zatem do lektury, jeśli interesują Was tego typu treści.

GKS Tychy – Termalica Nieciecza na żywo w TV

Szesnasta kolejka Fortuna 1. Ligi dotychczas okazywała się bardzo ciekawa i w większości gier oglądaliśmy sporo bramek. Pozostało mieć więc nadzieję, że także w ostatnim spotkaniu zaplecza Ekstraklasy będzie się działo. GKS przystąpi do tego starcia po trzech z rzędu porażkach, a i Termalica pragnie się odbić po ostatnich występach. Samo spotkanie rozegrane zostanie w poniedziałek, 27. listopada 2023 roku o godzinie 18:00. Jeżeli chodzi o transmisję w TV na żywo, to niestety takowej nie znajdziemy na żadnym programie telewizyjnym.

Jan 01, 1970
01:00
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 05:48, 4 marca 2024 05:48.

GKS Tychy – Termalica Nieciecza, gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Skoro nie w telewizji, to gdzie obejrzeć rywalizację GKS-u Tychy z Termalicą Niecieczu na żywo? Tu z pomocą przychodzi telewizja Polsat, która w sezonie 2023/24 posiada pełnię praw transmisyjnych do spotkań Fortuna 1. Ligi. I nawet gdy danego meczu nie ma w ofercie TV, to znajdziemy je na Polsat Box Go, a więc stronie internetowej operatora. Niestety za dostęp do streamów online w tym wypadku trzeba będzie zapłacić, jednak nie są to gigantyczne pieniądze. Ostatecznie decyzja odnośnie zakupu pakietu zależy tylko od Was!

Gdzie oglądać GKS Tychy – Termalica Nieciecza?

Finalnie okazuje się zatem, że spotkanie GKS-u Tychy z Termalicą Nieciecza będzie dostępne tylko i wyłącznie z jednego źródła. Będzie nim transmisja internetowa, a więc stream online, który zostanie pokazany na Polsat Box Go. Ostatecznie wychodzi jednak na to, że darmowych i legalnych transmisji z tej batalii nigdzie nie znajdziemy. Polecam jednak sprawdzić transmisje bukmacherów, gdyż tam odszukacie inne ciekawe mecze piłkarskie na żywo i za free. Dziękuję już za uwagę i życzę jak największych emocji, osobom, które będą oglądać starcie w Tychach na żywo!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze