GKS Tychy – Polonia Warszawa: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 08.12.2023

Piłkarze GKS Tychy świętujący zwycięstwo w szatni

Gdzie oglądać GKS Tychy – Polonia Warszawa? Na poziomie Fortuna 1. Ligi pozostały do rozegrania 2 kolejki przed przerwą zimową. Jedną z większych rewelacji rundy jesiennej jest GKS Tychy, który w najbliższym meczu podejmie u siebie beniaminka w osobie Polonii Warszawa. Jeżeli chcecie dowiedzieć się, gdzie i w jaki sposób oglądać ten mecz, to znakomicie trafiliście. W poniższym tekście znajdziecie odpowiedzi na powyższe pytania, tak więc zapraszam do lektury.

GKS Tychy – Polonia Warszawa na żywo w TV

GKS Tychy jest jedną z większych niespodzianek trwającego sezonu Fortuna 1. Ligi i realnie walczy on o awans do Ekstraklasy! Nieco inne cele na tą kampanię ma Polonia, która po promocji na zaplecze Ekstraklasy stara się w niej utrzymać. Samo spotkanie w Tychach zapowiada się więc bardzo ciekawie i warto zaznaczyć, iż rozpocznie się ono 8. grudnia 2023 roku o godzinie 18:00 polskiego czasu. Niestety transmisji w TV nie dane będzie zobaczyć kibicom w Polsce, jednak od czego mamy Internet i legalne streamy online?

GKS Tychy – Polonia Warszawa, gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

O ile transmisja w TV jest dość standardową i popularną opcją na oglądanie meczów, a nie zawsze jest dostępna, o tyle coraz większym zainteresowaniem cieszą się także streamy online. W przypadku rywalizacji GKS Tychy – Polonia Warszawa, taki stream będzie dostępny na oficjalnej stronie Polsatu, a więc w pakiecie Polsat Box Go. Dostęp do tej usługi nie będzie jednak darmowy, ale wiąże się z koniecznością poniesienia dodatkowej opłaty. Na marginesie, warto spojrzeć na ciekawe kursy bukmacherskie dotyczące omawianej batalii. Oto wyliczenia i przeliczniki bukmacherów:

Gdzie oglądać GKS Tychy – Polonia Warszawa?

Pora więc krótko podsumować tekst o transmisji meczu w Tychach. Prawa do pokazywania spotkań Fortuna 1. Ligi w obecnej kampanii ma telewizja Polsat, jednak nie wszystkie mecze tych rozgrywek znajdziemy w formie transmisji w TV. Akurat rywalizacja GKS-u z Polonią będzie dostępna tylko i wyłącznie w Internecie – w ramach pakietu na Polsat Box Go. Jeżeli w ten weekend chcecie natomiast obejrzeć inne mecze piłkarskie na żywo, to koniecznie zerknijcie, czy nie ma ich w transmisjach bukmacherów. Ja dziękuję już za poświęconą uwagę i życzę jak najlepszych wrażeń z piątkowego meczu w Tychach!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze