GKS Tychy – Miedź Legnica: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 25.08.2023

Piłkarze GKS Tychy podczas meczu z Arką

Gdzie oglądać GKS Tychy – Miedź Legnica? Jeżeli można mówić o hitach, jako o spotkaniach Fortuna 1. Ligi, to na takie miano z pewnością zasługuje piątkowa batalia pomiędzy GKS-em Tychy, a Miedzią Legnica. Mowa tu przecież o rywalizacji dwóch pierwszych ekip w tabeli, a co za tym idzie, spotkanie powinno dostarczyć wielu emocji i stać na wysokim poziomie. Gdzie i w jaki sposób obejrzeć je na żywo? Zapraszam do sprawdzenia.

GKS Tychy – Miedź Legnica na żywo w TV

Spotkanie GKS-u Tychy z Miedzią to mecz wicelidera stawki z jej liderem, o czym zdążyłem już wspomnieć. Obydwie ekipy na początku kampanii prezentują się wyśmienicie i seryjnie wygrywają swoje spotkania, a co za tym idzie, bezpośrednia batalia GKS-u z Miedzią powinna być świetnym widowiskiem dla obserwatorów i kibiców. Start spotkania nastąpi 25. sierpnia o godzinie 18:00, a jeśli chcecie skorzystać z transmisji w telewizji, to takową znajdziecie na kanale Polsat Sport.

GKS Tychy – Miedź Legnica, gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

O ile transmisja w TV jest dość standardową i popularną opcją na oglądanie meczów, o tyle coraz większym zainteresowaniem cieszą się także streamy online. W przypadku rywalizacji GKS Tychy – Miedź Legnica, taki stream będzie dostępny na oficjalnej stronie Polsatu, a więc w pakiecie Polsat Box Go. Dostęp do tej usługi nie będzie jednak darmowy, ale wiąże się z koniecznością poniesienia dodatkowej opłaty. Na marginesie, warto spojrzeć na ciekawe kursy bukmacherskie dotyczące omawianej batalii. Oto wyliczenia i przeliczniki bukmacherów:

Gdzie oglądać GKS Tychy – Miedź Legnica?

Okazuje się więc, że jak przystało na hit Fortuna 1. Ligi, tak i starcie w Tychach będzie transmitowane zarówno w telewizji, jak i w Internecie. Jeśli więc jesteście zainteresowani możliwością oglądania tej batalii na żywo, to z pewnością wybierzecie coś dla siebie, a przecież to dopiero pierwsze spotkanie 6. kolejki na zapleczu Ekstraklasy. Inne transmisje live u polskich bukmacherów znajdziecie na naszej stronie, zatem zapraszam do zerknięcia. Życzę jak najlepszej transmisji i jak największych emocji podczas meczu GKS – Miedź!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze