GKS Tychy – GKS Katowice: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 10.05.2024

Zawodnik GKS Tychy przyjmujący piłkę

Gdzie oglądać GKS Tychy – GKS Katowice? Jednym z hitów 32. kolejki Fortuna 1. Ligi będzie bez wątpienia starcie dwóch GKS-ów. Na własnym terenie zespół z Tych podejmie 3. drużynę stawki, a więc drużynę z Katowic. W poniższym tekście przeczytacie o wszystkich legalnych możliwościach zobaczenia tego starcia na żywo! Zachęcam więc do sprawdzenia szczegółów.

GKS Tychy – GKS Katowice na żywo w TV

Rywalizacja w Tychach będzie drugim spotkaniem 32. kolejki Fortuna 1. Ligi. Mecz ten zapowiada się wybornie, bo obydwa kluby wiosną osiągają pozytywne wyniki i liczą się w grze o awans do Ekstraklasy! Samo starcie ma rozpocząć się w ten piątek, czyli 10. maja 2024 roku. Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi o godzinie 20:30, a ja przechodzę już do szczegółów transmisji. Rywalizacja dwóch GKS-ów będzie dostępna na żywo w TV, a taką transmisję odnajdziemy na Polsat Sport 3. Zerknijcie na aktualne kursy bukmacherskie i za momencik kwestia streamów online z tego starcia!

GKS Tychy – GKS Katowice, gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Rywalizacja dwóch GKS-ów będzie dostępna nie tylko w TV, ale również w Internecie za sprawą legalnych streamów online! W tym przypadku nie znajdziemy ich jednak na stronach bukmacherów takich jak Superbet TV. Prawa transmisyjne do potyczek Fortuna 1. Ligi do końca sezonu posiada telewizja Polsat i to właśnie na jej platformie streamingowej odszukamy transmisję z interesujących nas zawodów. Niestety jednak dostęp do Polsat Box Go nie jest darmowy, gdyż trzeba tam wykupić miesięczny dostęp do wszystkich usług. Darmowych alternatyw niestety na horyzoncie nie widać.

Gdzie oglądać GKS Tychy – GKS Katowice?

Podsumowując informacje zawarte w tym artykule, wychodzi na to, że mecz GKS Tychy – GKS Katowice będzie dostępne do obejrzenia zarówno w formie transmisji w TV, jak i w formie streamu online. Wszystko to za sprawą telewizji Polsat i praw transmisyjnych, jakie posiada ona do meczów Fortuna 1. Ligi. Jeżeli zatem jesteście kibicami tych rozgrywek, warto zainteresować się ofertą wspomnianego operatora. Na sam koniec polecam sprawdzenie transmisji u bukmacherów, gdzie również znajdziecie mnóstwo ciekawych gier piłkarskich. Powodzenia i masy emocji w piątkowy wieczór z zapleczem Ekstraklasy!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze