GKS Katowice – Zagłębie Sosnowiec: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 15.09.2023

Maksymilian Rozwandowicz

Gdzie oglądać mecz GKS Katowice – Zagłębie Sosnowiec? W piątek w Katowicach miejscowy GKS podejmie Zagłębie Sosnowiec w ramach 8. kolejki 1. ligi. Jeżeli chciałbyś obejrzeć ten mecz w TV lub internecie, przeczytaj poniższy tekst i sprawdź, gdzie jest dostępna transmisja oraz stream.

GKS Katowice – Zagłębie Sosnowiec, transmisja na żywo w TV

Rywalizacja GKS-u Katowice z Zagłębiem Sosnowiec rozpocznie się 15 września 2023 o godzinie 20:30. Faworytami bukmacherów będą tutaj gospodarze, którzy znajdują się w czołówce tabeli. Sosnowiczanie z kolei rozczarowują i jak na razie znajdują się w strefie spadkowej. Kto okaże się tutaj lepszy? Jeśli chcesz się o tym przekonać, to transmisję TV tego starcia znajdziesz w Polsat Sport.

GKS Katowice – Zagłębie Sosnowiec: transmisja i stream online za darmo

Wspomniany mecz obejrzysz też w Polsat Box Go, gdzie dostępne są transmisje wszystkich meczów 1. ligi, wybranych starć Pucharu Polski, a także wszystkie mecze Ligi Mistrzów UEFA. Jeśli więc chcesz być na bieżąco z wymienionymi rozgrywkami, skorzystaj z oferty Polsat Box Go. Zobacz także, u których bukmacherów masz możliwość skorzystania z zakładów live.

Gdzie oglądać GKS Katowice – Zagłębie Sosnowiec?

Mecz GKS Katowice – Zagłębie Sosnowiec obejrzysz w Polsat Box Go. Jeśli natomiast masz swoje typy na ten mecz, ale obawiasz się utraty pieniędzy, to w Fuksiarzu możesz skorzystać z atrakcyjnego cashbacku do 500 PLN! Załóż konto z kodem ZAGRANIE, dokonaj depozytu na minimum 50 PLN, zagraj pierwszy kupon i odbierz zwrot połowy stawki w przypadku porażki. Powodzenia!

    Fuksiarz cashback 500 PLN

Obrazek w tle: fot. Norbert Barczyk / PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze