GKS Katowice – Wisła Kraków: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 18.05.2024

Piłkarz GKS Katowice podczas spotkania

Gdzie oglądać GKS Katowice – Wisła Kraków? Nie ma wątpliwości, że hitem 33. serii gier na poziomie Fortuna 1. Ligi będzie starcie GKS-u Katowice z Wisłą Kraków. Mecz ten na pewno przyciągnie przed odbiorniki masę kibiców, a ja w poniższym artykule podpowiem, gdzie i w jaki sposób będzie można zobaczyć to starcie na żywo! Zapraszam więc do sprawdzenia szczegółów.

GKS Katowice – Wisła Kraków na żywo w TV

Rywalizacja GKS-u Katowice z Wisłą Kraków zapowiada się wybornie i będzie miała kolosalny wpływ na układ górnej części tabeli, a co za tym idzie, na awans do Ekstraklasy, o który walczą obydwa kluby. W dodatku każdy z nich prezentuje ciekawą i ofensywną piłkę i również bezpośrednie starcie tych drużyn powinno być ciekawym widowiskiem. Start batalii wyznaczony został na 18. maja 2024 roku i godzinę 17:30 czasu polskiego. Transmisję w TV znajdziemy na programie Polsat Sport 2, który nie wymaga dodatkowej płatności jak kanały Polsat Sport Premium. A jak wyglądają kursy bukmacherskie na hit 33. kolejki?

GKS Katowice – Wisła Kraków: gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Powiem teraz o dostępności streamów online w Internecie i przejdę do szczegółów tego rodzaju transmisji w sieci. W chwili obecnej prawa transmisyjne do pokazywania gier Fortuna 1. Ligi posiada telewizja Polsat. Posiada ona swój własny serwis internetowy, na którym to znajdziemy wszystkie mecze zaplecza Ekstraklasy na żywo i oczywiście legalnie. Niestety jednak zaznaczę, że dostęp do usług w Polsat Box Go nie jest darmowy, gdyż uprzednio należy założyć tam swoje konto i wykupić miesięczny abonament. W chwili obecnej darmowych i legalnych alternatyw i streamów online niestety nie odnajdziemy nigdzie, natomiast bezpłatny jest nasz aktualny ranking bukmacherów, który polecam sprawdzić.

Gdzie oglądać GKS Katowice – Wisła Kraków?

Wychodzi zatem na to, że starcie GKS Katowice – Wisła Kraków będzie dostępne na żywo zarówno w TV, jak i w formie streamu online w Internecie. Wszystko to za sprawą telewizji Polsat, która do końca obecnej kampanii posiada pełnię praw transmisyjnych do meczów Fortuna 1. Ligi. Sam mecz zapowiada się doskonale i zachęcając do sprawdzenia innych transmisji bukmacherów, trzymam kciuki, aby faktycznie okazał się znakomitym widowiskiem. Powodzenia!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze