GKS Katowice – Stal Rzeszów: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 04.05.2024

Piłkarz GKS Kato z piłką

Gdzie oglądać GKS Katowice – Stal Rzeszów? Ostatnim sobotnim meczem na poziomie Fortuna 1. Ligi będzie szalenie ciekawa batalia w Katowicach. Tam miejscowy GKS zmierzy się ze Stalą Rzeszów, a ja w poniższym tekście opowiem o tym, gdzie będzie można zobaczyć ten mecz na żywo i jakie opcje oferuje polski rynek. Zapraszam więc do sprawdzenia szczegółów!

GKS Katowice – Stal Rzeszów na żywo w TV

Rywalizacja GKS-u Katowice ze Stalą Rzeszów będzie ostatnim sobotnim meczem na poziomie Fortuna 1. Ligi. Batalia ta zapowiada się znakomicie, gdyż gospodarze walczą o awans do Ekstraklasy, a goście w ostatnich tygodniach punktują wybornie i pozostają niepokonani od 7 kolejek! Start rywalizacji zaplanowany został na 4. maja 2024 roku o godzinie 20:00. Przechodząc do informacji o transmisji, starcie to dostępne będzie chociażby na żywo w TV, a znajdziemy je na Polsat Sport Premium 1. Zerknijcie na aktualne kursy bukmacherskie i za momencik przejdę do streamów online!

GKS Katowice – Stal Rzeszów, gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Skoro zapowiedziałem temat streamów online ze spotkania GKS-u ze Stalą, to powiedzmy nieco więcej na ten temat. W sezonie 2023/24 prawa transmisyjne do pokazywania gier Fortuna 1. Ligi posiada telewizja Polsat. I dokładnie ta telewizja pokaże rywalizację w Katowicach w Internecie. Dokładniej rzecz ujmując, mecz GKS-u ze Stalą Rzeszów pokazane zostanie w Polsat Box Go. Za dostęp do odpowiedniej usługi ze streamami trzeba będzie jednak zapłacić. Niestety nie znajdziemy tu darmowych alternatyw na stronach takich jak STS TV.

Gdzie oglądać GKS Katowice – Stal Rzeszów?

Okazuje się zatem, że spotkanie w Katowicach będzie dostępne do obejrzenia na różnych platformach, jednak niestety za każdym razem mówimy o konieczności zapłaty. Zarówno telewizyjny kanał Polsat Sport Premium 1, jak i internetowa platforma Polsat Box Go to opcje, za które wcześniej trzeba ponieść dodatkowe koszty. Darmowych możliwości obejrzenia tego starcia niestety nie znajdziemy, jednak polecam zajrzeć na pozostałe transmisje u bukmacherów, bo wiele spotkań w ten weekend obejrzymy za darmo i legalnie! Dzięki za poświęcone 2 minutki i wielkich emocji podczas sobotniej batalii w Katowicach!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze