Gdzie oglądać mecz GKS Katowice – Odra Opole? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w poniższym tekście. To starcie odbędzie się w ramach 27 kolejki 1 ligi. GKS Katowice jest tutaj zdecydowanym faworytem tego starcia. Jeśli chcesz obejrzeć to spotkani,  to będziesz mógł to zrobić na platformie Polska Box Go, o czym więcej przeczytasz niżej.

fuksiarz, baner, polsatbox
fot. fuksiarz

GKS Katowice – Odra Opole, gdzie oglądać

W niedzielę w ramach 27 kolejki pierwszej ligi będziesz mógł obejrzeć spotkanie GKS Katowice – Odra Opole, które na papierze wygląda na bardzo ciekawe. Rywalizacja tych drużyn jest dość interesująca dla kibiców, bo oba zespoły prezentują przyjemny do oglądania futbol. Goście dotychczas radzili sobie znacznie lepiej, bo w tabeli mają aż osiem punktów przewagi nad GKS Katowice. Te w dodatku musi walczyć o utrzymanie, więc nie jest w najlepszej sytuacji. Kto wygra to starcie i zgarnie komplet punktów? Sprawdź, gdzie oglądać mecz GKS Katowice – Odra Opole.

GKS Katowice – Odra Opole, transmisja na żywo w TV

Gdzie oglądać mecz GKS Katowice – Odra Opole w telewizji? Mecze 1 ligi możemy wyłącznie oglądać na kanałach Polsat Sport, albo w Polsat Box Go. Jeżeli nie masz dostępu do Polsat Sport, to dzięki naszej współpracy z Fuksiarzem możesz odebrać voucher do Polsat Box Go i obejrzeć starcie tych ekip bez żadnych problemów. Niżej tłumaczymy, w jaki sposób możesz to najlepiej zrobić.

GKS Katowice – Odra Opole transmisja na żywo za darmo

Uzyskanie voucheru do Polsat Box Go nie powinno stanowić większego problemu, bo jest prosty proces i nie zajmuje dużo czasu. Wszystko dokładnie tłumaczymy w specjalnej instrukcji, jaką przygotowaliśmy dla Ciebie. Dzięki Fuksiarzowi możesz odebrać voucher i oglądać za darmo mecz GKS Katowice – Odra Opole!

  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Podaj kod ZAGRANIE
  3. Wpłać co najmniej 50 PLN na konto gracza
  4. Odbierz voucher

Jeżeli nie jesteś jeszcze przekonany, to przeczytaj opinie o Fuksiarzu i skorzystaj z bonusów, jakie daje nam na sam start.

GKS Katowice – Odra Opole, transmisja online

Transmisja online z meczu GKS Katowice – Odra Opole będzie nie tylko w aplikacji na TV od Polsat Box Go, ale będziesz miał również możliwość włączenia tego meczu za pomocą streamu online na przykład na telefonie. Jest to ciekawe rozwiązanie, bowiem w tym przypadku można obejrzeć spotkanie w dowolnym miejscu, a jedyne co potrzebujesz, to sprawny internet.

GKS Katowice – Odra Opole, szanse na zwycięstwo

Zanim rozpocznie się starcie GKS Katowice – Odra Opole zobacz jeszcze, jakie kursy bukmacherskie na nie przygotowali operatorzy. W ich ofercie można znaleźć zakłady ze sporym value, a obstawiając je zwiększysz emocje z oglądania.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 29 lipca 2022 00:19.

Zdjęcie: pressfocus

O której rozpocznie się spotkanie?

Mecz GKS Katowice - Odra Opole został zaplanowany na godzinę 18:00.

Gdzie mogę obejrzeć spotkanie GKS Katowice - Odra Opole?

Spotkanie Katowic z Odrą fobejrzysz m.in. w Polsat Sport!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze