GKS Katowice – Motor Lublin: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 19.02.2024

Piotr Ceglarz, Szymon Kiebzak

Gdzie oglądać mecz GKS Katowice – Motor Lublin? W poniedziałek odbędzie się starcie 20. kolejki 1. ligi: GKS Katowice – Motor Lublin. Jeśli masz ochotę obejrzeć ten pojedynek, sprawdź, gdzie znaleźć jego transmisję TV oraz stream online.

GKS Katowice – Motor Lublin, transmisja na żywo w TV

Mecz GKS-u Katowice z Motorem Lublin rozegrany zostanie w poniedziałek 19 lutego 2024 o godzinie 18:00. Widoczne poniżej kursy sugerują jednoznacznie, że należy oczekiwać tutaj wyrównanego starcia. Kto będzie w nim górą? A może dojdzie do podziału punktów? Jeśli chcesz obejrzeć ten mecz w TV, jego transmisję znajdziesz w Polsat Sport Premium 1. Zobacz też, jak korzystać z transmisji u bukmacherów.

GKS Katowice – Motor Lublin: transmisja i stream online za darmo

Mecz ten możesz obejrzeć w formie streamu online w Polsat Box Go, który jest serwisem oferującym dostęp do wszystkich meczów 1. ligi. Jeżeli chciałbyś mieć szerszy wybór transmisji internetowych, sprawdź, jakie mecze możesz oglądać w Fortuna TV czy TOTALbet TV.

Gdzie oglądać GKS Katowice – Motor Lublin?

GKS Katowice – Motor Lublin obejrzysz w Polsat Box Go. Jeśli jednak chciałbyś zagrać swoje typy na ten pojedynek, a nie masz konta w STS, możesz założyć je z naszym kodem ZAGRANIE i skorzystać z zakładu bez ryzyka do 100 PLN. Jest to oferta powitalna zabezpieczająca Twój pierwszy kupon. Zagraj swoje pierwsze typy, a jeśli nie trafisz, otrzymasz zwrot na depozyt. Życzę powodzenia!

zakład bez ryzyka STS

Obrazek w tle: fot. Lukasz Sobala / PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze