Już dzisiaj zawodnicy GKS Katowice zagrają z Miedzią Legnica. Fortuna 1 Liga jest już na etapie 19 kolejki, więc trochę o tych drużynach wiemy. Gospodarze pomimo tego, że zagrają u siebie, wcale nie są faworytami. Wręcz przeciwnie, o wiele większe szanse mają goście. Kibice nie powinni się nudzić, więc sprawdź, gdzie oglądać mecz GKS Katowice z Miedzią Legnica!

GKS Katowice – Miedź Legnica: gdzie oglądać dzisiaj?

GKS Katowice teraz na własnym stadionie zagra z Miedzią Legnica. 13 drużyna w tabeli podejmie liderów, którzy pewnym krokiem zmierzają po awans do Ekstraklasy. Mają 38 punktów, to o sześć więcej niż trzecia Korona, która jest już w strefie barażowej. Jednak, żeby na pewno awansować do kolejnego etapu zmagań potrzebują teraz regularnie punktować. Czy to się im uda? Sprawdź, gdzie oglądać mecz GKS Katowice z Miedzią Legnica.

GKS Katowice – Miedź Legnica: gdzie obejrzeć za darmo?

Gdzie obejrzeć mecz GKS Katowice z Miedzią Legnica? Spotkanie tych ekip możesz odpalić chociażby w Polsat Box Go. Dzięki naszej współpracy z Fuksiarzem dostaniesz voucher na 30 dni. Jedyne, co musisz zrobić, to właśnie postępować według tej instrukcji:

  1. Wejdź w ten link: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpisz kod ZAGRANIE podczas rejestracji
  3. Zaloguj się na konto
  4. W ciągu 48 godzin wpłać minimum 50 PLN
  5. Otrzymasz voucher na 40 PLN do PBG

fuksiarz polsat box go baner

GKS Katowice – Miedź Legnica: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Gdzie będzie dzisiaj transmisja w TV z meczu GKS Katowice z Miedzią Legnica? Spotkanie tych ekip zostanie pokazane chociażby w Polsat Box Go, czyli wystarczy, że pobierzesz na telewizor aplikację od tego operatora.

GKS Katowice – Miedź Legnica: stream na żywo online

Zarówno GKS Katowice, jak i Miedź Legnica, mają wielu fanów w Polsce. Spotkanie tych drużyn przyciągnie więc przed ekrany odbiorników wiele osób. Pamiętaj, żeby sprawdzić opinie o Fuksiarz, odebrać bonus u tego bukmachera i grać razem z nim, zwiększając emocje z oglądania!

GKS Katowice – Miedź Legnica: zapowiedź meczu

Spotkanie pomiędzy GKS Katowice, a Miedzią Legnica zapowiada się na dość ciekawe. Gospodarze w końcu wyglądają na silną drużynę, ale jednak goście dotychczas spisywali się znacznie lepiej. Tutaj kibice na pewno nie będą się nudzić!

Odds are not currently available.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 6 grudnia 2021 18:19.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie obejrzeć mecz GKS Katowice - Miedź Legnica?

Spotkanie tych ekip będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go.

O której GKS Katowice zagra z Miedzią Legnica?

Spotkanie tych ekip rozpocznie się już o godzinie 18:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze