GKS Katowice – Miedź Legnica: gdzie obejrzeć mecz? Transmisja w TV oraz stream online I 26.11.2021

Już dzisiaj zawodnicy GKS Katowice zagrają z Miedzią Legnica. Fortuna 1 Liga jest już na etapie 19 kolejki, więc trochę o tych drużynach wiemy. Gospodarze pomimo tego, że zagrają u siebie, wcale nie są faworytami. Wręcz przeciwnie, o wiele większe szanse mają goście. Kibice nie powinni się nudzić, więc sprawdź, gdzie oglądać mecz GKS Katowice z Miedzią Legnica!

GKS Katowice – Miedź Legnica: gdzie oglądać dzisiaj?

GKS Katowice teraz na własnym stadionie zagra z Miedzią Legnica. 13 drużyna w tabeli podejmie liderów, którzy pewnym krokiem zmierzają po awans do Ekstraklasy. Mają 38 punktów, to o sześć więcej niż trzecia Korona, która jest już w strefie barażowej. Jednak, żeby na pewno awansować do kolejnego etapu zmagań potrzebują teraz regularnie punktować. Czy to się im uda? Sprawdź, gdzie oglądać mecz GKS Katowice z Miedzią Legnica.

GKS Katowice – Miedź Legnica: gdzie obejrzeć za darmo?

Gdzie obejrzeć mecz GKS Katowice z Miedzią Legnica? Spotkanie tych ekip możesz odpalić chociażby w Polsat Box Go. Dzięki naszej współpracy z Fuksiarzem dostaniesz voucher na 30 dni. Jedyne, co musisz zrobić, to właśnie postępować według tej instrukcji:

  1. Wejdź w ten link: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpisz kod ZAGRANIE podczas rejestracji
  3. Zaloguj się na konto
  4. W ciągu 48 godzin wpłać minimum 50 PLN
  5. Otrzymasz voucher na 40 PLN do PBG

fuksiarz polsat box go baner

GKS Katowice – Miedź Legnica: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Gdzie będzie dzisiaj transmisja w TV z meczu GKS Katowice z Miedzią Legnica? Spotkanie tych ekip zostanie pokazane chociażby w Polsat Box Go, czyli wystarczy, że pobierzesz na telewizor aplikację od tego operatora.

GKS Katowice – Miedź Legnica: stream na żywo online

Zarówno GKS Katowice, jak i Miedź Legnica, mają wielu fanów w Polsce. Spotkanie tych drużyn przyciągnie więc przed ekrany odbiorników wiele osób. Pamiętaj, żeby sprawdzić opinie o Fuksiarz, odebrać bonus u tego bukmachera i grać razem z nim, zwiększając emocje z oglądania!

GKS Katowice – Miedź Legnica: zapowiedź meczu

Spotkanie pomiędzy GKS Katowice, a Miedzią Legnica zapowiada się na dość ciekawe. Gospodarze w końcu wyglądają na silną drużynę, ale jednak goście dotychczas spisywali się znacznie lepiej. Tutaj kibice na pewno nie będą się nudzić!

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie obejrzeć mecz GKS Katowice - Miedź Legnica?

Spotkanie tych ekip będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go.

O której GKS Katowice zagra z Miedzią Legnica?

Spotkanie tych ekip rozpocznie się już o godzinie 18:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze