GKS Katowice – ŁKS Łódź: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 11.11.2022

Jose Ruiz Pirulo

Gdzie oglądać mecz GKS Katowice – ŁKS Łódź? Dowiesz się tego z niniejszego artykułu! Pojedynek ten będzie niezwykle ciekawy, wszak zmierzą się w nim dwa zespoły o wysokich, ekstraklasowych aspiracjach. Przeczytaj niniejszy artykuł i dowiedz się, gdzie dostępny jest stream online oraz transmisja TV! Życzę przyjemnej lektury.

Mecz 18. kolejki 1. ligi pomiędzy GKS-em Katowice a ŁKS-em obejrzysz w Polsat Box Go! Jeśli nie masz jeszcze dostępu do tej platformy, to mam dla Ciebie dobrą informację: darmowy dostęp do niej uzyskasz od Fuksiarza! Jak to możliwe?

  1. Załóż konto w Fuksiarzu z linku https://www.zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpłać depozyt na minimum 50 PLN
  3. Na Twojej skrzynce e-mail w przeciągu maksymalnie 48h pojawi się voucher do Polsat Box Go
  4. Wykupisz za niego miesięczną subskrypcję pakietu sport w tym serwisie
  5. Miłego oglądania!
Fuksiarz Polsat Box Go

GKS Katowice – ŁKS Łódź, transmisja na żywo w TV

Potyczka GKS-u Katowice z Łódzkim Klubem Sportowym rozegrana zostanie 11 listopada o godzinie 20:30. Mecz ten będzie bardzo ciekawy, ponieważ zmierzą się w nim dwa zespoły, które stanowią ścisłą czołówkę ligi i walczą o awans do Ekstraklasy. Wynik tego pojedynku będzie miał zatem spore znaczenie dla końcowej układanki w górnej części tabeli. Kto będzie tutaj lepszy? Nasze typy na ten mecz znajdziesz na Zagranie.com! Jeśli chcesz obejrzeć to spotkanie w telewizji, to jego transmisja dostępna będzie w Polsat Sport Extra.

GKS Katowice – ŁKS Łódź: transmisja i stream online za darmo

Jeśli nie możesz akurat obejrzeć tego spotkania w telewizji, lecz masz ze sobą smartfon lub inne urządzenie mobilne, możesz skorzystać z Polsat Box Go, który oferuje stream online tego i pozostałych meczów 1. ligi! By móc korzystać z tego serwisu, potrzebujesz jedynie urządzenia z dostępem do sieci. Co ważne, mecze w Polsat Box Go możesz oglądać także w domu na telewizorze, jeśli tylko posiada on funkcję Smart TV.

Gdzie oglądać GKS Katowice – ŁKS Łódź?

Mecz GKS Katowice – ŁKS Łódź obejrzysz na żywo w Polsat Box Go! Jest to bowiem platforma streamingowa, która oferuje transmisje online. Jest to świetna opcja dla kibiców, którzy chcą mieć dostęp do meczów 1. ligi, lub są kibicami któregoś z grających w niej zespołów. Pamiętaj, że już 20 listopada startuje Mundial w Katarze, a typy na mecze MŚ 2022 znajdziesz na naszym portalu!

Obrazek w tle: fot. Lukasz Laskowski / PressFocus

FAQ

🎯 Gdzie znajdę transmisję meczu GKS Katowice - ŁKS Łódź?

Starcie GKS-u Katowice z ŁKS-em obejrzysz w Polsat Box Go!

🎯 Kiedy odbędzie się mecz GKS Katowice - ŁKS Łódź?

Mecz ten odbędzie się 11 listopada o 20:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze