GKS Katowice – Lechia Gdańsk: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 07.04.2024

GKS Katowice - Lechia Gdańsk gdzie oglądać

GKS Katowice – Lechia Gdańsk: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W niedzielnym spotkaniu na szczycie w Fortuna 1. lidze naprzeciw siebie stanie 2. i 3. drużyna obecnej tabeli. Bez wątpienia będzie to niezwykle zacięte widowisko. A gdybyś chciał zobaczyć to spotkanie, ale nie wiesz gdzie oglądać GKS Katowice – Lechia Gdańsk, to potrzebne informacje znajdziesz nieco niżej.

GKS Katowice – Lechia Gdańsk na żywo w TV

Zatem gdzie obejrzeć GKS Katowice – Lechia Gdańsk na żywo? Co ciekawe prawa do transmisji z zaplecza Ekstraklasy posiada w naszym kraju jedynie Polsat Sport. Warto jednak zaznaczyć, że stacja ta oferuje tylko najciekawsze potyczki każdej serii spotkań. Nie powinno więc dziwić, że na fanów tych rozgrywek będzie czekać transmisja z opisywanego spotkania. Odbędzie się ono w niedzielę, 7. kwietnia o 15:00 w Polsacie Sport Premium 1.

GKS Katowice – Lechia Gdańsk gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Ponadto stream online GKS Katowice – Lechia Gdańsk będziesz mógł zobaczyć w internecie. Taką opcję posiada Polsat na swojej platformie streamingowej Polsat Box Go. Tam możesz liczyć na wszystkie spotkania z zaplecza polskiej Ekstraklasy. A gdybyś chciał poznać bonusy bukmacherskie na ten pojedynek, ale też inne mecze, to znajdziesz je na naszej stronie internetowej.

Gdzie oglądać GKS Katowice – Lechia Gdańsk?

Skoro już wiesz gdzie oglądać GKS Katowice – Lechia Gdańsk, warto poznać także inne ligi, dostępne w transmisjach live u bukmacherów. W końcu niemal każdy z nich oferuje dostęp na żywo do meczów i to nie tylko piłkarskich, ale też innych popularnych dyscyplin, takich jak siatkówka, tenis czy hokej. Chodzi między innymi o takie rozgrywki jak NBA czy NHL, a także piłkarskie, jak Bundesliga, Serie A, Ligue 1 i Eredivisie.

Zaloguj się aby dodawać komentarze