GKS Katowice – Górnik Łęczna: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 25.04.2024

Michał Gałecki, Paweł Wojciechowski

Gdzie oglądać mecz GKS Katowice – Górnik Łęczna? Jednym z czwartkowych meczów 1. Ligi będzie pojedynek GKS-u Katowice z Górnikiem Łęczna. Masz ochotę prześledzić ten mecz w TV lub internecie? Sprawdź, gdzie dostępna będzie jego transmisja oraz stream online.

GKS Katowice – Górnik Łęczna, transmisja na żywo w TV

Starcie GKS-u Katowice z Górnikiem Łęczna rozegrane zostanie 25 kwietnia 2024 o 20:30. Będzie to niezwykle ciekawie zapowiadająca się rywalizacja, ponieważ oba zespoły aktualnie znajdują się w strefie premiowanej grą w play-offach o awans do Ekstraklasy. Masz ochotę obejrzeć to spotkanie? jego transmisję TV znajdziesz w Polsat Sport Extra.

GKS Katowice – Górnik Łęczna: transmisja i stream online za darmo

Pojedynek ten możesz prześledzić w Polsat Box Go, gdzie znajdziesz streamy online wszystkich meczów 1. Ligi. Dostępne są tam też transmisje meczów Ligi Mistrzów UEFA. Zachęcam ponadto do sprawdzenia, gdzie możesz oglądać transmisje live u bukmacherów w Polsce.

Gdzie oglądać GKS Katowice – Górnik Łęczna?

GKS Katowice – Górnik Łęczna obejrzysz w Polsat Box Go. Jeśli natomiast masz swoje typy na ten pojedynek, możesz je zagrać w Superbet, gdzie znajdziesz bogatą ofertę zakładów. Nie masz jeszcze tam konta? Załóż je z naszym kodem ZAGRANIE, graj przez siedem dni i skorzystaj z tygodnia bez ryzyka, dzięki któremu otrzymasz zwrot przegranych pieniędzy z pierwszych siedmiu dni. Maksymalna kwota zwrotu wynosi 3500 PLN. Zwrot ma formę darmowego zakładu. Powodzenia!

Obrazek w tle: fot. Lukasz Sobala / Press Focus

Zaloguj się aby dodawać komentarze