Gdzie oglądać mecz GKS Katowice – GKS Tychy? Właśnie na to pytanie odpowiemy Ci niżej. Pierwszych z dzisiejszych spotkań w 1. Lidze, rozgrywanych o godzinie 17:30, będzie rywalizacja właśnie dwóch “GKS-ów”. Niewątpliwie to gospodarze są tutaj faworytami i po tym, ale czy tak będzie w samym spotkaniu?

Gdzie oglądać mecz GKS Katowice – GKS Tychy za darmo? Dzięki uprzejmości Fuksiarza będziesz mógł to zrobić w Polsat Box Go. Ten bukmacher zapewnia nam voucher na platformę Polsatu, gdzie można obejrzeć tę rywalizację.

  1. Załóż konto z TEGO linku -> https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni u bukmachera
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon
  5. Napisz na czat gracza o voucher do Polsat Box Go
  6. Odbierz voucher i aktywuj go na stronie Polsatu
Fuksiarz, polsatbox
Odbierz voucher do Polsat Box Go!

GKS Katowice – GKS Tychy, transmisja na żywo w TV

Na pytanie, gdzie oglądać spotkanie GKS Katowice – GKS Tychy już poznałeś odpowiedź i wiesz także, w jaki sposób zarejestrować się w Fuksiarzu i zgarnąć dostęp do GKS Katowice – GKS Tychy. Rywalizacja rozpocznie się o godzinie 17:30, więc masz jeszcze sporo czasu, żeby zerknąć na ofertę od bukmacherów i sprawdź też, jak działa w Fuksiarzu kod promocyjny!

GKS Katowice – GKS Tychy: transmisja i stream online za darmo

Przed startem streamu online z meczu GKS Katowice – GKS Tychy możesz jeszcze przeczytać co nieco o formie obu ekip. Naturalnie to gospodarze są tutaj faworytami, ale dobrze wiemy, że rywalizacja z GKS Tychy nie będzie prosta. Na pewno jednak możemy spodziewać się dobrego widowiska i wielu emocji.

Gdzie oglądać GKS Katowice – GKS Tychy?

Jak już wiesz, gdzie oglądać mecz GKS Katowice – GKS Tychy, to pora, żeby kilka zdań poświęcić urządzeniom, na których działa Polsat Box Go. Te jest dostępne m.in. na urządzenia z systemem Android lub iOS, tabletach, a także na telewizorach ze Smart TV. Opcji jest sporo i warto się zdecydować na konkretną z nich!
Zdjęcie: pressfocus
  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze