Gdzie oglądać mecz GKS Katowice – Chrobry Głogów? Czy będzie transmisja w TV? Spotkanie 23 kolejki Fortuny 1 Ligi będziesz mógł obejrzeć w platformie od Polsat Sport. Nie wszyscy jednak mają dostęp do tych kanałów. Co wtedy zrobić? Możesz skorzystać m.in. z Polsat Box Go, a razem z Fuksiarzem mamy dla Ciebie voucher na 30 dni dostępu do tej platformy!

fuksiarz, polsatbox

Mecz GKS Katowice – Chrobry Głogów dzisiaj, gdzie oglądać

GKS Katowice do spotkania z Chrobry Głogów podejdzie jako spory faworyt. Przede wszystkim dlatego, że starcie zostanie rozegrane w Katowicach i to główny argument tej drużyny, bo na papierze nie wygląda aż tak dobrze.

Chrobry Głogów ma ambicje, żeby walczyć o awans do Ekstraklasy. Obecnie znajduje się na szóstym miejscu w tabeli, które gwarantuje baraże. Goście dzisiejszego starcia nie mogą jednak spocząć na laurach, jeżeli chcą utrzymać to miejsce.

GKS Katowice – Chrobry Głogów, transmisja na żywo w TV

Wiele osób chciałoby oglądać mecz GKS Katowice – Chrobry Głogów w TV. Jeżeli nie masz Polsat Box Go, to razem z Fuksiarzem mamy dla Ciebie voucher. Jest on o wartości aż 40 PLN, więc warto się nim zainteresować. Pamiętaj też, że możesz zwiększyć emocje z oglądania, jak przed spotkaniem przejrzysz nasze typy na 1 ligę i wykorzystasz je!

GKS Katowice – Chrobry Głogów: transmisja na żywo za darmo

Jeżeli chcesz obejrzeć za darmo transmisję z meczu GKS Katowice – Chrobry Głogów, to możesz skorzystać z naszej współpracy z Fuksiarzem. Dzięki temu zgarniesz voucher na 30 dni do Polsat Box Go i możesz go wykorzystać na swoje konto. Jak to dokładnie działa i co powinieneś wiedzieć?

  1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Wpłać co najmniej 50 PLN na konto
  4. Odbierz voucher

GKS Katowice – Chrobry Głogów, transmisja online

Jeżeli chcesz odpalić stream online z meczu tych ekip np. na telefonie, to możesz to zrobić w aplikacji na smartfony. Jest to na pewno dobre rozwiązanie, na które warto zwrócić uwagę, bo pozwala oglądać to spotkanie niezależnie od tego, gdzie jesteś.

GKS Katowice – Chrobry Głogów, szanse na zwycięstwo

Zdecydowanie większe szanse na zwycięstwo ma GKS Katowice, a przynajmniej tak to wygląda na papierze. Kursy bukmacherskie od operatorów są takie:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 02:26.

Zdjęcie: pressfocus

Czy będzie transmisja w TV z meczu GKS Katowice - Chrobry Głogów?

Transmisja z tego starcia będzie pokazana jedynie w Polsat Box Go.

Gdzie oglądać mecz GKS Katowice - Chrobry Głogów?

Starcie GKS Katowice - Chrobry Głogów będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze