GKS Katowice – Arka Gdynia: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 02.12.2023

Antoni Kozubal

Gdzie oglądać mecz GKS Katowice – Arka Gdynia? W sobotę rozegrany zostanie mecz GKS-u Katowice z Arką Gdynia w ramach 17. kolejki piłkarskiej 1. ligi. Jeśli chcesz prześledzić ten mecz w TV lub internecie, sprawdź, gdzie dostępna będzie jego transmisja oraz stream online.

GKS Katowice – Arka Gdynia, transmisja na żywo w TV

Mecz pomiędzy GKS-em Katowice a Arką Gdynia odbędzie się w sobotę 2 grudnia 2023 o godzinie 15:00. W teorii nieco większe szanse na trzy punkty w tym meczu będą mieć Gdynianie. Prowadzą oni bowiem w ligowej tabeli i są w trakcie imponującej serii siedmiu ligowych zwycięstw z rzędu. Czy gospodarze zdołają zatrzymać rozpędzoną ekipę z Gdyni? Jeśli chciałbyś obejrzeć ten mecz w TV, niestety nie będzie takiej możliwości. Zobacz jednak, gdzie oglądać ten pojedynek w formie streamu.

Jan 01, 1970
01:00
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 08:02, 5 marca 2024 08:02.

GKS Katowice – Arka Gdynia: transmisja i stream online za darmo

Starcie to możesz prześledzić jeszcze w Polsat Box Go, gdzie dostępne są streamy online wszystkich meczów rozgrywanych w ramach 1. ligi. W tym serwisie otrzymasz również dostęp do transmisji starć Ligi Mistrzów UEFA. Zachęcam przy okazji do sprawdzenia, jacy bukmacherzy oferują transmisje live w swoich aplikacjach mobilnych.

Gdzie oglądać GKS Katowice – Arka Gdynia?

GKS Katowice – Arka Gdynia obejrzysz w Polsat Box Go. Chciałbyś oprócz oglądania tego starcia obstawić jego wynik u bukmachera? W ofercie ComeOn znajdziesz bardzo dużą ilość zakładów na mecze 1. ligi, dzięki którym z pewnością znajdziesz godne uwagi typy. Jeżeli nie masz jeszcze tam konta, skorzystaj przy okazji z atrakcyjnego zakładu bez ryzyka do 200 PLN. Oto jego warunki:

  1. Załóż konto z linku https://www.zagranie.com/goto/comeon
  2. Wpłać depozyt
  3. Zagraj pierwszy kupon
  4. Nie udało Ci się wygrać? Dostaniesz zwrot!
  5. Nie będzie on obejmował podatku od gry
  6. Maksymalny możliwy zwrot wynosi 200 PLN
  7. Zwrócone pieniądze możesz wypłacić od razu
  8. Powodzenia!
ComeOn ZBR

Obrazek w tle: fot. Krzysztof Porebski / PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze