GKS Jastrzębie – Skra Częstochowa: gdzie oglądać mecz? Transmisja w TV oraz stream online I 14.11.2021

Zawodnicy GKS Jastrzębie

Już dzisiaj w pierwszej lidze dojdzie do spotkania GKS Jastrzębie ze Skrą Częstochowa. Gospodarze są tutaj uważani za faworytów, ale obie drużyny mają zbliżone szanse na zwycięstwo. Skra wiele razy już zaskakiwała w tym sezonie – czy tym razem uda się jej to raz jeszcze? Sprawdź, gdzie obejrzeć mecz i dowiedz się, co wiemy o transmisji w TV oraz streamie online!

GKS Jastrzębie – Skra Częstochowa – gdzie oglądać dzisiaj?

W tę niedzielę zawodnicy GKS Jastrzębie zagrają ze Skrą Częstochowa w ramach 17 kolejki pierwszej ligi. Gospodarze są delikatnie faworyzowani przez bukmacherów, ale to wcale nie oznacza, że będą prowadzili grę. Skra w końcu pokazała, że potrafi zaskoczyć. Czy tym razem zdobędzie trzy punkty? Sprawdź, gdzie obejrzeć mecz tych drużyn i dowiedz się, co wiemy o transmisji w TV i streamie online i zerknij też na opinie o Fuksiarzu, bo u tego bukmachera można dostać ciekawe bonusy na start!

GKS Jastrzębie – Skra Częstochowa: gdzie oglądać za darmo?

Gdzie obejrzeć za darmo mecz GKS Jastrzębie – Skra Częstochowa? Spotkanie tych drużyn będzie pokazywane jedynie w Polsat Box Go, a to oznacza, że za dostęp trzeba zapłacić i to nawet kilkadziesiąt złotych miesięcznie.

GKS Jastrzębie – Skra Częstochowa: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Mecz GKS Jastrzębie ze Skrą Częstochowa da się również obejrzeć w TV. Co więcej, Fuksiarz rozdaje vouchery na 30 dni do Polsat Box Go. Jak je zdobyć? Wystarczy postępować według instrukcji podanej przez nas tutaj:

  1. załóż konto z linku: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. wpisz kod ZAGRANIE podczas rejestracji
  3. wpłać co najmniej 50 PLN w ciągu 48 godzin
  4. na e-mail dostaniesz voucher o wartości 40 PLN
  5. pobierz aplikację na TV i oglądaj tam mecz

baner fuksiarz polsat box go

GKS Jastrzębie – Skra Częstochowa: stream na żywo online

Stream na żywo online z meczu Jastrzębia ze Skrą będzie właśnie w Polsat Box Go. To ta platforma transmituje mecze online. Aby mieć dostęp wystarczy pobrać aplikację na telefon lub odpalić ją poprzez przeglądarkę.

GKS Jastrzębie – Skra Częstochowa: zapowiedź meczu

Mecz GKS Jastrzębie ze Skrą Częstochowa zapowiada się na bardzo ciekawy. Poprzez obstawianie można jeszcze dodatkowo zwiększyć emocje z oglądania. Jak nie wiesz, gdzie warto typować, to sprawdź opinie o Fuksiarzu!

Zdjęcie: Krzysztof Porebski / PressFocus

Gdzie obejrzeć mecz GKS Jastrzębie - Skra Częstochowa?

Spotkanie GKS Jastrzębie ze Skrą Częstochowa będzie dostępne m.in. w Polsat Box Go.

O której GKS Jastrzębie zagra ze Skrą?

Mecz GKS Jastrzębia ze Skrą Częstochowa zaplanowano na godzinę 12:40.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze