W sobotę o godzinie 20:30 w pierwszej lidze dojdzie do starcia GKS Jastrzębie – Miedź Legnica, a więc rywalizacji dwóch ekip, które są na dwóch zupełnie różnych biegunach jeżeli chodzi o ich formę. Gospodarze są na przedostatnim miejscu w tabeli, a goście to obecni liderzy na zapleczu Ekstraklasy. Ich bezpośrednie starcie na pewno będzie ciekawe, więc sprawdź, gdzie oglądać mecz GKS Jastrzębie – Miedź Legnica!

fuksiarz, polsatbox

Mecz GKS Jastrzębie – Miedź Legnica dzisiaj, gdzie oglądać

Na pewno mecz GKS Jastrzębie – Miedź Legnica będzie ciekawy do oglądania, bo najlepsza ofensywa ligi zmierzy się z jedną z najgorszych defensyw. Goście są ogromnymi faworytami, ale swoje argumenty będą musieli przekuć w zwycięstwo. To jednak nie powinno być takie trudne, gdy pod uwagę weźmiemy fakt, że piłkarsko są po prostu o wiele lepsi. Różnica w klasie tych zespołów jest wręcz ogromna, co na pewno należy podkreślić. GKS Jastrzębie dotychczas radził sobie fatalnie, a obecnie jego strata do bezpiecznego miejsca to aż osiem oczek, a więc jest to dość sporo.

GKS Jastrzębie – Miedź Legnica, transmisja na żywo w TV

Dość dużo osób chciałoby obejrzeć mecz GKS Jastrzębie – Miedź Legnica w telewizji. Jeżeli także jesteś w tym gronie, to dobrze się składa, bo transmisję z tego starcia będzie miało Polsat Box Go, które działa w formie platformy streamingowej, a więc do jej działania potrzebujesz internetu.

Przy okazji możesz sprawdzić, jakie są proponowane przez nas typy na pierwszą ligę i grając u bukmacherów zwiększ swoje emocje z oglądania!

GKS Jastrzębie – Miedź Legnica, transmisja na żywo za darmo

Jeżeli chcesz obejrzeć za darmo transmisję z meczu GKS Jastrzębie – Miedź Legnica, to możesz skorzystać z naszej współpracy z Fuksiarzem. Dzięki temu otrzymasz voucher na 30 dni do Polsat Box Go i w nim obejrzysz rywalizację tych ekip, a przy okazji zwiększysz swoje emocje z oglądania. Jak zdobyć taki voucher? To akurat jest dość proste:

  1. Zarejestruj się tutaj: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Wpłać co najmniej 50 PLN na konto
  4. Odbierz voucher

GKS Jastrzębie – Miedź Legnica, transmisja online

Transmisja online z meczu GKS Jastrzębie – Miedź Legnica rozpocznie się już o 20:30. To właśnie wtedy na boisko wybiegną gracza GKS-u i Miedzi, aby powalczyć o trzy punkty i jeszcze lepszą sytuację w tabeli (lub jakiekolwiek perspektywy w przypadku gospodarzy).

GKS Jastrzębie – Miedź Legnica, szanse na zwycięstwo

GKS Jastrzębie do rywalizacji z Miedzią Legnica podejdzie jako underdog. Miedź to po prostu mocny faworyt, ale swoje argumenty i siłę piłkarską jeszcze będzie musiał przekuć w trzy punkty. Czy to się uda?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 23 maja 2022 01:45.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz GKS Jastrzębie - Miedź Legnica?

To spotkanie obejrzysz w Polsat Box Go oraz Polsat Sport.

O której GKS Jastrzębie zagra z Miedzią Legnica?

Start meczu GKS Jastrzębie - Miedź Legnica zaplanowano na godzinę 20:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze