Girona – Granada: kurs 150,00 na wygraną Girony!

Bonus 300 PLN na mecz Girona - Granada

W piątkowy wieczór odbędzie się pierwszy pojedynek 38. kolejki La Liga. Do walki naprzeciw siebie stanie 3. i 19. drużyna tabeli, więc nic dziwnego, że murowanym faworytem bukmacherów są gospodarze. To też świetna szansa dla nowych użytkowników, którzy nie mają jeszcze konta w Superbet. Bukmacher ten oferuje bowiem specjalną akcję promocyjną. A więcej na jej temat znajdziesz poniżej.

Superbet bonus La Liga

Bonus 300 PLN za poprawny wynik 1X2 w meczu Girona – Granada od Superbet!

Z okazji ostatniej kolejki La Liga, Superbet przygotował specjalną akcję dla nowych graczy. Na każdego, kto założy konto z kodem promocyjnym i spełni kilka wymogów operatora czeka dodatkowe 300 PLN. Wystarczy wskazać poprawny typ na wynik 1X2 w starciu Girony z Granadą. Oczywiście trudno spodziewać się, aby w tym starciu miał miejsce remis czy tym bardziej wygrana gości, dlatego warto rozważyć zwycięstwo gospodarzy. A jak konkretnie wyglądają warunki akcji? Oto instrukcja:

  1. Załóż konto w Superbet z linku https://zagranie.com/goto/superbet i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Zaakceptuj wymagane zgody marketingowe
  3. Wpłać pierwszy depozyt o wartości co najmniej 50 PLN
  4. Postaw premierowy zakład SOLO na wynik 1X2 w meczu Girona – Granada
  5. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN, a kurs to przynajmniej 1.14
  6. Jeżeli podasz poprawny typ, otrzymasz 300 PLN bonusu!
Superbet kupon na La Liga

Jeżeli nie jesteś pewny co do warunków akcji oferowanej przez Superbet, to zachęcam do zapoznania się ze szczegółowym regulaminem, dostępnym pod adresem https://superbet.pl/wiki/300-pln-za-ostatnie-kolejki-052024.

Zaloguj się aby dodawać komentarze