Gdzie oglądać walkę Gimper – Tromba? Jeżeli szukasz odpowiedzi na to pytanie, to trafiłeś w dobre miejsce. Taką możliwość dostaniesz m.in. na stronie FAME MMA, a więcej o tym piszemy niżej. Main event FAME MMA 14 powinien przed ekrany odbiorników przyciągnąć wiele osób, bo w końcu w oktagonie zmierzy się dwóch niesamowicie popularnych twórców!

baner na walkę tromba - gimper

Gimper – Tromba, gdzie oglądać?

Z całą pewnością na FAME MMA 14 jedną z głośniejszych walk będzie rywalizacja Gimper – Tromba. To main event tej gali, a zmierzą się w nim dwaj bardzo popularni twórcy internetowi. Gimper od wielu lat działa na polskim Youtubie i na koncie ma wiele projektów. Tromba z kolei od początku należy do kolektywu Ekipa i jest obecnie w gronie największych influencerów w Polsce. Bezpośrednie starcie tych zawodników zapowiada się więc na bardzo ciekawe. Gdzie je będziesz mógł obejrzeć? O streamie online z walki Gimper – Tromba piszemy niżej!

Zarejestruj się w Betclic z kodem ZAGRANIE i graj bez ryzyka zakłady związane z FAME MMA 14!

Gimper – Tromba, godzina walki

Na start warto podkreślić, że nie wiemy, jaka jest dokładnie godzina walki Gimper – Tromba. Ta nie jest określona, ale to starcie powinno rozpocząć się około 23:30, a przynajmniej na poprzednich galach tej federacji w okolicach tej godziny rozpoczynał się main event. Na pewno warto będzie sprawdzić, jak pójdzie zawodnikom, a więcej o tym, gdzie oglądać starcie piszemy w kolejnym akapicie.

Mateusz “Tromba” Trąbka – Tomasz “Gimper” Działowy, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV z walki Gimper – Tromba nie zostanie pokazana na żadnej stacji, gdyż te nie postanowiły podjąć współpracę z FAME. Federacja stawia na rozwój PPV, więc nie dziwi nas to, ale być może w przyszłości się to zmieni. Przy okazji warto, żebyś sprawdził, jakie są dostępne ciekawe zakłady bukmacherskie na FAME MMA!

Gimper – Tromba, gdzie oglądać na żywo za darmo?

Zastanawiasz się może, gdzie oglądać za darmo walkę Gimper – Tromba? To nie będzie możliwe legalnie w żadnym miejscu. Oczywiście istnieją nielegalne strony, które pokażą całą galę, ale nie gwarantujemy, że w tym przypadku będą działać!

Stream online z walki Gimper – Tromba będzie dostępny na stronie FAME MMA, gdzie musisz wykupić dostęp w postaci PPV, aby obejrzeć starcie tych zawodników. Taki dostęp kosztuje średnio około 30-32 PLN w zależności od tego, na jaki pakiet się zdecydujesz.

Stream z walki Gimper – Tromba

Stream z walki Gimpera z Trombą najlepiej będzie Ci obejrzeć właśnie na stronie FAME MMA. Pamiętaj jednak, żeby odpowiednio wcześnie wykupić dostęp do PPV i nie zwlekać z tym do ostatniej chwili, bo później system płatności może być przeciążony i ominiesz walkę, na którą czekasz!

FAQ

Gdzie oglądać walkę Gimper - Tromba?

Walkę Gimpera z Trombą będziesz mógł obejrzeć w systemie PPV od FAME MMA!

O której Gimper powalczy z Trombą?

Gimper zmierzy się z Trombą około godziny 23:30!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze