Gibraltar – Irlandia: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 16.10.2023

Piłkarz Irlandii podczas spotkania eliminacji

Gdzie oglądać Gibraltar – Irlandia? Dla reprezentacji Gibraltaru każdy mecz to wielkie święto narodowe i podobnie będzie w poniedziałkowy wieczór! Irlandia gra już tylko i wyłącznie o honor, jednak na pewno będzie chciała zdobyć kolejne punkty, by nieco poprawić swoją sytuację w grupie. A gdzie obejrzeć to spotkanie na żywo i jakie opcje transmisji oferuje nam polski rynek? Zapraszam do sprawdzenia szczegółów w poniższym tekście.

Gibraltar – Irlandia na żywo w TV

Starcie na Gibraltarze będzie oczywiście tylko jednym z wielu spotkań w ramach eliminacji Euro 2024. Mówimy tu o rywalizacji zaplanowanej na poniedziałek, a więc 16. października 2023 roku i godzinie 20:45 polskiego czasu. Nie ma co się oszukiwać, jakoby starcie to byłoby wielkim hitem eliminacji, bo zmierzą się w nim dwa stosunkowo kiepskie zespoły. Nie zmienia to jednak faktu, że transmisja będzie bezproblemowo dostępna i jeśli chodzi o tę telewizyjną, to znajdziemy ją na kanale Polsat Sport Premium 2. 

Gibraltar – Irlandia: gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Oczywiście w dobie dzisiejszych czasów i rosnącej popularności Internetu, nie samymi transmisjami w TV człowiek żyje! Spotkanie Gibraltar – Irlandia będzie można obejrzeć również w sieci, a mówiąc dokładniej, korzystając z serwisu Polsat Box Go, na którym to znajdziecie wszystkie mecze eliminacji do Euro i obejrzycie je w legalny i bezpieczny sposób! Niestety jednak takie rozwiązanie wiąże się z dodatkowymi kosztami, bo dostęp do serwisu nie jest darmowy nawet dla zarejestrowanych użytkowników. Polecam sprawdzić natomiast kursy bukmacherskie, które na to spotkanie wyglądają następująco:

Gdzie oglądać Gibraltar – Irlandia?

Pora więc na krótkie podsumowanie całego artykułu dotyczącego transmisji ze spotkania Gibraltar – Irlandia. Spotkanie to będzie dostępne na sportowych antenach Polsatu i zobaczyć je będzie można na żywo zarówno w Polsat Sport Premium 2, jak i w internetowym serwisie Polsat Box Go. Ostatecznie wybór odnośnie transmisji należy tylko i wyłącznie do Was, zaś ja polecam sprawdzić Superbet TV, gdzie również znajdziecie ciekawe mecze piłkarskie na żywo. Powodzenia i masy emocji w poniedziałkowy wieczór!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze